Giovanni Esposito: [wiek, Hotel Paradise, Top Model, Instagram]

1 września 2021
Przez: : KS

Giovanni Esposito to kolejny uczestnik czwartej edycji programu Hotel Paradise, która już od początku emisji wzbudza w widzach wiele emocji. Zanim przekonamy się, czy w randkowym show TVN Siedem pozna kobietę, z którą nawiąże relacje. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Giovanni Esposito: wiek

Giovanni, który weźmie udział w programie Hotel Paradise wchodząc do zanzibarskiego hotelu przyznał, że ma 26 lat. Okazuje się, że korzenie ma nie tylko polski, ale także włoskie. Jego krewni żyją zarówno na Kaszubach, jak i Neapolu. Jednakże, trzeba przyznać, że jego uroda może przypominać styl nordycki.

Okazuje się, że całe życie jest związany ze sportem. Mianowicie, przez wiele lat zawodowo grał w koszykówkę. Teraz zdecydował się zrobić przerwę od tak aktywnego trybu życia. Oprócz tego, jest prawdziwym fanem motocykli.

Giovanni z Hotel Paradise 4 nie ukrywa, że kilka twarzy. Jedna z nich oblicze artysty, natomiast druga jest zdecydowanie bardziej groźna, niż wrażliwa. Jednakże, mężczyzna nie ukrywa, że potrafi być także romantyczny.

Giovanni Hotel Paradise
Giovanni z Hotel Paradise 4.

Zobacz także: Co wiemy o Łukaszu z Hotel Paradise 4?

Giovanni Esposito: Top Model

Okazuje się, że 26-latek brał już udział w innym programie telewizyjnym. Mianowicie, swoich sił próbował w modelingu. Giovanni zgłosił się na casting do jednej z edycji Top Model. Jego występ telewidzowie mieli okazję oglądać w siódmej edycji.

Jednakże, ostatecznie nie udało mu się zakwalifikować do finałowej grupy, która zamieszkała w domu modelek i modeli. Niewątpliwie, Giovanni przeżył tam wspaniałą przygodę.

Giovanni Esposito: Hotel Paradise

Giovanni zdecydował się wziąć udział w Hotel Paradise, ponieważ liczy na to, że spotka tam interesujących ludzi. Nie ukrywa, że wchodząc do programu nie od razu nastawia się na znalezienie drugiej połówki.

Singiel jest przekonany, że poranna kawa w Hotelu Paradise na długo pozostanie w jego wspomnieniach.

Giovanni Hotel Paradise 4
Czy Giovanni znajdzie miłość w Hotelu Paradise?

Giovanni Esposito: Instagram

Giovanni z Hotel Paradise prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jan_esposito_. Jesteśmy pewni, że po udziale w programie liczba jego obserwatorów wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej