Glinka odchodzi z “Barw szczęścia”? Kasia Górka zginie podczas trzęsienia ziemi?

13 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Niedawno aktorka podzieliła się ze swoimi fanami szokującym zdjęciem z planu serialu, w którym gra od lat. Internauci zaczęli podejrzewać, że grana przez nią postać, wkrótce zginie. Kasia Glinka odchodzi z serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych seriali produkcji Telewizji Publicznej. Serial pojawił się na ekranach w 2007 roku i wciąż przyciąga przed ekrany wielu zaciekawionych widzów. Produkcja cieszy się ogromną popularnością, a na swoim koncie ma aż cztery Telekamery, w tym jedną złotą.

Jedną z głównych bohaterek, która oglądać możemy w serialu Barwy szczęścia, jest Kasia Górka, w której postać od samego początku wciela się aktorka Katarzyna Glinka. Losy tej bohaterki wyjątkowo ciekawią widzów, a serialowa Górka wciąż mierzy się z wieloma problemami.

Kasia Glinka odchodzi z serialu Barwy szczęścia?

Chociaż z pewnością wielu widzów nie wyobraża sobie, że w serialu Barwy szczęścia zabraknąć może jednej z głównych bohaterek, ostatnie doniesienia, mogą ich nieco zaniepokoić.

Serialową Kasię Górkę, która od pewnego czas przebywa w Sycylii, czekają wyjątkowo dramatyczne chwile. Aktorka niedawno opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu Barw szczęścia, na którym widać, że jej bohaterka przygnieciona zostanie przez stertę gruzu. Odcinek, w którym Kasia Górka będzie walczyć o życie, pojawi się w telewizji dopiero po wakacyjnej przerwie. Okazuje się, ze silnie trzęsienie ziemi na Sycylii spowoduje zawalenie się budynku, w którym przebywa Górka.

Zdjęcie z planu Barw szczęścia, na którym widać „poszkodowaną” aktorkę, wyjątkowo zaniepokoiło fanów. Internauci zaczęli podejrzewać, że Kasia Glinka tak właśnie pożegna się z serialem.

No nie…co tej biednej Kasi znowu się stanie..”

„Czyżby Pani odchodziła z serialu??? O nie”

„odchodzi pani serialu barwy szczęścia?”

Czy podejrzenia internautów okażą się słuszne, a serialowa Kasia Górka zginie podczas trzęsienia ziemi? Wszystkiego dowiemy się dopiero po wakacjach w nowych odcinkach serialu Barwy Szczęścia.

źródło: Instagram Katarzyna Glinka/superseriale.se.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz