Glinka w końcu zabrała głos na temat doniesień o nowej dziewczynie ojca jej dziecka! Wymowny wpis!

30 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia byłego partnera Katarzyny Glinki w towarzystwie młodszej kobiety. Aktorka po raz pierwszy w wymowny sposób odniosła się do doniesień o nowym romansie ojca swojego dziecka.

Rozstanie Glinki i Bienieckiego

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki przez kilka lat tworzyli udany związek. W 2019 roku sportowiec poprosił aktorkę o rękę, a w maju 2020 roku na świecie pojawił się ich synek – Leo.

Na początku lipca tego roku media zaczęły informować, że się Glinka i Bieniecki już się rozstali. Dopiero po pewnym czasie aktorka potwierdziła te informacje w rozmowie z Super Expressem.

„To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować” skomentowała

Nieco mniej wylewny był były partner 45-latki, który przyznał jedynie, że są to ich prywatne sprawy, których nie będzie komentować.

Zobacz także: Kasia Glinka potwierdziła rozstanie z ojcem swojego drugiego dziecka.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Bieniecki nie rozpacza po ostatnim nieudanym związku z Glinką. Ostatnio paparazzi przyłapali Jarosława na spotkaniu z tajemniczą blondynką, której czule wpatrywał się w oczy. Ojciec dziecka Katarzyny nie szczędził nowej „koleżance” także drobnych czułości.

Glinka komentuje uwagę internauty

Zdjęcia ze spotkania Bienieckiego i tajemniczej kobiety szybko obiegły media. Jeden z internautów pokusił się o komentarz w stronę Glinki i napisał aktorce, że „nowa Jarka jest naprawdę piękna, młoda i wysportowana”, wyraźnie sugerując, że są idealnie dobrani.

Kasia Glinka w wymowny sposób postanowiła odnieść się do kąśliwej uwagi internauty, odpowiadając mu za pośredniemu osobnego postu.

„No cóż, drogi Panie

Zdecydowanie młodość jest dziś w cenie💪🏻

Nie trzeba się niczym przejmować, można się zajmować tylko sobą, nie ma się zbyt wielu obowiązków, można się bawić, chodzić na randki, ćwiczyć i korzystać z życia😎☀️

Nie to co STARA MATKA

Dwójka dzieci na pokładzie, praca, gotowanie, usypianie, rozwożenie do szkół i przedszkoli, tu coś skrzypi tam coś boli🤯”

Katarzyna podziękowała „życzliwemu” internaucie za przekazane informacje. Mimo iż jak zaznaczyła, tęsknym wzrokiem ogląda zdjęcia młodych i pięknych kobiet w towarzystwie fundujących im miłe wieczory panów, cieszy się z tego, co ją otacza.

„Czasem faktycznie tez tęsknym wzrokiem oglądam w gazetach piękne zdjęcia młodych kobiet, które chodzą na randki z Panami, którzy im fundują dobre wieczory i przyjemności 🤩🔝🕺🏻💃🏽

Także naprawdę dziękuję Panu za info!

Tez mi się zdaje, ze z taką młodą i wysportowaną życie może być rajem”

źródło: Instagram Katarzyny Glinki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej