Połącz się z nami

Gliwa bez ubrań w zmysłowej sesji zdjęciowej! Bardzo odważnie!

Gliwa bez ubrań w zmysłowej sesji zdjęciowej! Bardzo odważnie!

Moda i uroda

Gliwa bez ubrań w zmysłowej sesji zdjęciowej! Bardzo odważnie!

Aktorka pochwaliła się dziś efektami sesji fotograficznej na swoim Instagramie. Zapewne mało kto spodziewał się po Sylwii tak odważnych ujęć. Sami spójrzcie! Gliwa bez ubrań w zmysłowej sesji zdjęciowej!

Sylwia Gliwa to polska aktorka filmowa i teatralna. Na swoim koncie ma również udział w serialach telewizyjnych. Popularność przyniosła jej rola Moniki Zięby w serialu obyczajowym emitowanym na stacji TVN – „Na Wspólnej”. Monika to córka Marii i Włodka Ziębów. Obecnie jest żoną senatora Damiana Cieślika, z którym wychowuje syna Kajetana. Monika to szalona pani senatorowa, która często powoduje salwy śmiechu swoim zachowaniem i tekstami. Przez wiele osób uważana jest za jedną z najbardziej barwnych osób w obsadzie serialu.

Sylwia, jak wiele innych gwiazd aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Swój Instagram traktuje jako narzędzie do komunikacji z fanami.

Na jej Instagramie znajdziecie przeróżne zdjęcia. Aktorka pokazuje fragmenty życia codziennego, rodzinne chwile, ale i chętnie dzieli się fotkami z podróży. Sylwia chętnie nagrywa również relacje, które następnie udostępnia na swoim InstaStory, poruszając tam przeróżne tematy.

Gliwa bez ubrań w zmysłowej sesji zdjęciowej!

Sylwia pochwaliła się teraz ze swoimi fanami efektami sesji zdjęciowej w jakiej wzięła udział. Uwagę zwraca na niej nowa fryzura aktorki – krótkie, platynowe blond włosy oraz mocny makijaż. Szczególnie zaskakujący jest jednak fakt, że występuje na niej bez ubrań. Pierwsze zdjęcie wykonane jest w łóżku.

Na drugim natomiast Sylwia pozuje w wannie z butelką szampana. Choć zdjęcia te są bardzo odważne wykonane w bardzo artystyczny sposób.

Co na to fani? To tylko nieliczne z ogromu komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciami. Fani skomplementowali odważną sesję Sylwii:

„Przepięknie ❤️”

„Extra sesja 🔥”

„Prawie jak MM 😍”

„Jest Pani taka piękna 😍😍😍”

„👍 gratuluję dobrego zdjęcia i zdecydowania👌jest smaczek i odpowiedni poziom 🙌”

A Wam, jak podoba się Wam odważna sesja Sylwii Gliwy? Spodziewaliście się po aktorce takich zdjęć?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry