Połącz się z nami

Gniewko – ,,Królowe życia’’: [co o nim wiadomo, żona, dziewczyna, Instagram]

Opisy gwiazd

Gniewko – ,,Królowe życia’’: [co o nim wiadomo, żona, dziewczyna, Instagram]

Gniewko z programu ,,Królowe życia’’ od początku emisji nowego sezonu stał się bardzo rozpoznawalny w sieci. Wiele osób interesuje się, co wiadomo na temat jego życia prywatnego oraz czym zajmuje się na co dzień. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się o nim ustalić, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Gniewko ,,Królowe życia’’

,,Królowe życia’’ to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie TTV. Losy bohaterów telewidzowie mają okazję śledzić już od kilku sezonów. Niewątpliwie, największą z gwiazd jest tam Dagmara Kaźmierska, która nie tylko pokazuje przed kamerami, jak wygląda jej życie, ale również dzieli się z oglądającymi swoim poczuciem humoru. Nie ma co się dziwić, że stała się ich ulubienicą. Aktualnie, w telewizji emitowany jest sezon 9. Do grona uczestników dołączyło kilka nowych twarzy. Między innymi Gniewko z żoną Patrycją i narzeczoną Justyną.

Gniewko ,,Królowe życia’’: żona

Gniewko i Patrycja są małżeństwem już od lat. Aby zalegalizować swój związek, para zdecydowała się wziąć ślub cywilny.  Co ciekawe, razem wystąpili już w jednym z programów telewizyjnych. Mianowicie, byli bohaterami ,,Zamiany żon’’.  Kobieta na co dzień zajmuje się fotografią, jednakże często pojawia się również po drugiej stronie obiektywu w roli modelki.

Gniewko ,,Królowe życia’’: dziewczyna

Po kilku latach wspólnego życia, Gniewko i Patrycja poznali Justynę. We troje obdarzyli się tak silnym uczuciem, że postanowili resztę życia spędzić pod jednym dachem. Okazuje się, że małżeństwo oświadczyło się nawet swojej partnerce i planują wziąć ślub. Nie ukrywają, że trzy mocne charaktery żyjące ze sobą to naprawdę mnóstwo wymiany zdań. Jednakże, po kłótni zawsze przychodzi czas na godzenie, które jak zapewniają, przynosi im dużo satysfakcji.

Gniewko ,,Królowe życia’’: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @youlovegentleman, a  jego aktywność śledzi tam ponad 37 tysięcy użytkowników. Znajdziemy tam zdjęcia całej szczęśliwej trójki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry