Połącz się z nami

Godlewska i Linkiewicz przed FAME MMA 3! Nie przebierają w słowach!

News

Godlewska i Linkiewicz przed FAME MMA 3! Nie przebierają w słowach!

Walka między Martą Linkiewicz a Esmeraldą Godlewską odbędzie się już w sobotę 30 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Choć nie jest to walka wieczoru, to i tak większość widzów, którzy będą śledzili transmisję, czeka właśnie na ten duet!

FAME MMA to walki znanych i lubianych YouTuberów, influencerów i celebrytów. Już w sobotę 30 marca, będziemy świadkami starć pomiędzy gwiazdami polskiego internetu. Jest to już trzecia edycja tego sportowo-rozrywkowego wydarzenia, która odbędzie się w Łodzi. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych walk będzie starcie Linkiewicz kontra Godlewska. Jest to również pierwsza walka dwóch pań od początku gali FAME MMA!

Kim jest przeciwniczka Godlewskiej?

Marta Linkiewicz zdobyła swoją popularność poprzez wpis, jaki umieściła w mediach społecznościowych, gdzie pochwaliła się zbliżeniem ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd, w listopadzie 2015 roku. Portale plotkarskie nadały jej przydomek „nastolatka od seksu”, a sama Linkiewicz za każdym razem szokuje w swoich medialnych wystąpieniach. Na jej profilach społecznościowych pojawia się coraz więcej kontrowersyjnych treści, gdzie umieszcza fotorelacje z imprez i wrzuca swoje nagie zdjęcia spod prysznica. Sama określa siebie słowami „patostreamerka”. Wielu może zdziwić fakt, że profil  @linkimaster na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób!

View this post on Instagram

? before koncercik

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Przeciwniczka Godlewskiej jest od niej sporo młodsza (22 lata) i jak twierdzi w najnowszym spocie promującym walkę, to właśnie z tego powodu Esmeralda powinna odpuścić i pokazać klasę. Jednak jak możemy zauważyć ani jedna, ani druga nie mają zamiaru odpuszczać. Do tej pory odbyły się już dwie konferencje, promujące to wydarzenie i obydwie panie za każdym razem wdawały się w słowne potyczki, które obfitowały w wyzwiska oraz wybuchy agresji.

Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun, który ma promować walkę pań i również w nim, nie zabrakło słownej walki pomiędzy Linkiewicz i Godlewską.

„Czekajcie i oglądajcie, w sumie walkę Dawida z Goliatem, bo… No, wymiarowo nie oszukujmy się, jest to trochę babochłop”-powiedziała w spocie Godlewska.

Linkiewicz nie pozostała dłużna rywalce i skomentowała walkę w swój wulgarny sposób.

„Cześć jestem Marta, jestem królową Polski. To ona szuka konfliktu, a ja mam w ten konflikt wy…… […]. Esmeralda, liż mi jaja”.

Jak myślicie, która z pań ma większe szanse na zwycięstwo?

Cały spot promujący walkę Godlewska kontra Linkiewicz możecie zobaczyć poniżej:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry