Godlewska przerwała milczenie po wstrząsających przeżycia. Przeszła terapię, jak się czuje?

31 maja 2021
Przez: : M.S.

Jakiś czas temu na profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawił się druzgocący wpis o śmierci celebrytki. Jak się okazało, jedna z popularnych sióstr potrzebowała pomocy specjalisty. Teraz Godlewska jest po terapii o zamieściła pierwszy wpis od powyższego incydentu. Jak się czuje?

Godlewska upozorowała własną śmierć

W połowie kwietnia, Monika Godlewska nagrała kilka relacji, w których oskarżała swoją siostrę Magdę. Jej kontrowersyjne nagrania wzbudziły ogromne zaskoczenie, gdyż zdecydowanie celebrytka nie była na nich sobą. Niedługo po tym, na jej profilu pojawił się wstrząsający wpis, z którego wynikało, że Esmeralda nie żyje. Zaniepokojeni fani celebrytki apelowali do jej przyjaciół, by ci poszli i sprawdzili, czy z Godlewska wszystko w porządku. Krótko po tym, siostra Moniki, uspokoiła obserwatorów informując, że Esmeralda żyje.

Niedługo po tym, Magdalena zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym poinformowała, że jej siostra potrzebuje pomocy specjalisty, gdy ma problemy psychiczne.

“Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej by poradzić sobie z wszystkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przechodzimy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności, oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości”

Emeralda Godlewska jest po terapii

Po półtora miesiąca, Godlewska przerwała milczenie i zamieściła wpis, w którym poinformowała, że zaczęła nowe życie:

“Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.. Nasze życie to ciągła wędrówka. 🤍Ja rozpoczęłam podróż po nowe życie… aby to zrobić muszę zamknąć jeszcze wiele rozdziałów z książki Pt. ‚,Przeszłość”.
Sam powrót do tych wspomnień jest bolesny ale ból niesie za sobą zmiany, zmiany na lepsze.
🙌
Jeszcze długa droga przede mną ale warto jest próbować, niezależnie od tego ile razy się upadnie.
Kiedyś musi być w końcu piękne 🤍”

https://www.instagram.com/p/CPfuNqQhHPq/

Godzinę później opublikowała kolejny wpis, w którym przyznała, że jest już po terapii:

“Przeszłam drogę terapii, i wciąż ją kontynuuje i nie zamierzam przestać, tam poznaje siebie na nowo, przepracowuje Traumy jakie przeżyłam począwszy od dzieciństwa do dnia dzisiejszego.
To bardzo ciężkie, bolesne , każde spotkanie jest pełne łez ale warte wszystkiego! 🙌”

Wyznała również, że podjęcie terapii było najlepszą rzeczą, na jaka mogła się zdecydować:

“Była to najlepsza decyzja jaką podjęłam w życiu.🦋
Zawsze uważałam, że z tego typu pomocy korzystają tylko ofiary. To nie prawda, każdy z nas ma problemy a udanie się do specjalisty to żaden wstyd. Zanim będzie za późno i postanowimy podjąć najgorszy krok…
Zawsze wierzyłam, że dam sobie radę sama aż w końcu nadszedł najgorszy kryzys mojego życia.”

https://www.instagram.com/p/CPhjBiYBHYl/

Zaapelowała również do swoich obserwatorów, by nie bali się szukać pomocy:

“Żyjemy w XXI wieku, tu już nic nie powinno nas szokować. A z całą pewnością nie szukanie pomocy!
Pamiętaj, prosić o pomoc to nie wstyd. ‼️‼️
Trzymam i za Ciebie kciuki abyś się przełamał/ przełamała zawalczyć z demonami przeszłości. Tylko wtedy będziesz żyć pełnia życia, poznając siebie i każdego dnia odkrywać jak wspaniałą istotą jesteś.”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej