Połącz się z nami

Godlewska rezygnuje z kolędowania! Tego jeszcze nie było!

Małgorzata Godlewska

Z życia gwiazd

Godlewska rezygnuje z kolędowania! Tego jeszcze nie było!

Co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia w sieci pojawiają się kolędy nagrane przez samą Małgorzatę Godlewską. Jak zawsze, wywołują one nie lada zamieszania. W tym roku jednak ich nie usłyszycie. Co jest tego powodem? Zobaczcie! Godlewska rezygnuje z kolędowania!

Małgorzata Godlewska to jedna z popularnych sióstr Godlewskich, które od lat nie dają o sobie zapomnieć. W sieci, na stronie Youtube możemy znaleźć ich liczne nagrania, które przedstawiają covery znanych przebojów w ich wykonaniu. Celebrytki decydowały się już na różne utwory, nawet te najbardziej kontrowersyjne. Oprócz szeroko komentowanych dokonań wokalnych internauci niejednokrotnie zwracali uwagę na ich odważne stroje, które odsłaniają sporo ich ciała. W pewnym momencie siostry przestały nagrywać razem, a swoją wokalną karierę kontynuuje jedynie Małgorzata.

Widzieliśmy już chyba wszystko – począwszy od najbardziej znanych hitów, po poezję śpiewaną, hymn Polski na dudach i wiele, wiele innych. Wiadomo również, że świąteczną porą Małgorzata decyduje się na wykonanie najbardziej znanych kolęd.

Ten rok różni się od dotychczasowych. Wszystko to za sprawą pandemii koronawirusa, który opanowała niemalże cały świat. Choć w naszym życiu zmieniło się wiele, wciąż zaskakują nas kolejne rzeczy. Tak jest w przypadku decyzji, jaką podjęła Małgorzata, a którą pochwaliła się na swoim Instagramie.

Godlewska rezygnuje z kolędowania!

Jak się okazuje, w tym roku nie usłyszmy jej świątecznego kolędowania, choć było ono zaplanowane. Są jednak rzeczy ważne i ważniejsze, a nagrywanie Małgorzata pozostawia na przyszły, nowy rok. Co jest tego powodem? Z racji swojego zawodu musi pozostać w szpitalu, gdzie jej pomocy oczekują potrzebujący. Jak przyznała:

„Kochani, kolęd nie będzie! 💋
W tym roku coviduję 🎅🎄💃 z pacjentami 😘 i z nimi spędzę całe Święta. Miał być „Rudolf Czerwononosy”, ale wariaci 🤪 są dziś potrzebni w szpitalach więc postanowiłam zmienić plany 💖

No bo sami powiedzcie, kto szybciej ode mnie wykończy wirusa? 🎉🦠 Z kolędami wrócę w 2021! Ktoś musi Was wybudzić! 😂💋

Zdjęcie szpitalne.
Buzia trochę opuchnięta od gogli.
Usta znowu zaatakowało mi stado szerszeni 🐝🤷🐝”

Źródło: https://www.instagram.com/p/CJI_FBsrx2r1L2oEl_rCbjE8HCtkxJbXysYcWI0/

Zaskoczeni? Zawiodła Was ta wiadomość?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry