Połącz się z nami

Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski! Wygłosiła zaskakującą przemowę!

Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski!

Z życia gwiazd

Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski! Wygłosiła zaskakującą przemowę!

Małgorzata nie byłaby sobą, gdyby przeszła obojętnie koło dzisiejszego święta i z tej okazji nie opublikowała filmiku, na którym wykonuje Hymn Polski. Jak zwykle nie brakuje w nim kontrowersji. Sami oceńcie! Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHZy8sUrUrC187VUCHe0Oy_ZqW5ZOg6NZwKEI80/

Małgorzata Godlewska wie, co robić by było o niej głośno. Od lat zamieszcza w sieci filmiki, na których wykonuje covery znanych przebojów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że za każdym razem towarzyszą jej wysokie tony, ekspresyjna mimika i bardzo odważne stylizacje.

Małgorzata lubi również prezentować swoim obserwatorom bardzo odważne zdjęcia. Niejednokrotnie potwierdzając tym samym, że nagość nie jest dla niej tematem tabu. Pod publikowanymi fotografiami Godlewskiej często wybucha prawdziwa burza w komentarzach. Choć wiele osób hejtuje ją za zbyt kontrowersyjne ujęcia, kobieta ma również pokaźne grono fanów, którzy komplementują każdą z dodawanych przez nią fotografii.

Źródło:https://www.instagram.com/p/CHKa90-r2kj3mRmerWYpI7GXETvEWg_H5vN8s80/

Każdy, kto choć trochę śledzi aktywność w sieci siostry Godlewskiej doskonale wie, że lubi ona, gdy jest o niej głośno. Nie przegapia zatem żadnej wyjątkowej okazji, by opublikować w sieci filmik bądź odważne ujęcie.

Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski!

Dziś, 11 listopada obchodzone jest Święto Niepodległości. Małgorzata również nie zapominała celebrować tego dnia i postanowiła dodać nagrania, na którym wykonuje Hymn Polski.

„Małgorzata Godlewska Hymn Polski na dudach 2020

Śpiewam dla Was i gram na dudach wielkopolskich 🇵🇱

Szczęśliwego Święta Niepodległości Polsko!
🏳️‍🌈❤️🇵🇱❤️🇪🇺
Pełna wersja na YouTube: GodlewskaTV”

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHcYs-AgygPGxiFpViwK-jSGac12uyqyae4C0o0/

Godlewska ponownie zaśpiewała Hymn Polski!

Oprócz samego występu należy zwrócić uwagę na przemowę Godlewskiej, która wydaje się być bardzo dwuznaczna i odwołuje się do rządzących naszym krajem oraz ogólnej sytuacji politycznej w Polsce:

„Dudy…próbuje się nam proszę Państwa wmówić, że to instrument, a to jest po prostu zwyczajna kozia torba, która wydaje same fałszywe dźwięki. Jednak w ustach sprawnego dudziarza można nimi zahipnotyzować połowę Polski. Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tych dud, to jest dobre podejście, bo oni są w odwrocie. Nie bądź kozią torbą na cudze pomysły, nie daj na sobie rżnąć bzdur. Hymn Polski roku 2020 na dudach, wyganiamy wirusa…”

Pod bardzo kontrowersyjnym nagraniem wywołała się prawdziwa burza. Wielu z komentujących nie może zrozumieć zachowania Godlewskiej:

„Przeraża mnie ilość poklasku jaki dostała za ten film. Jakimi wy Polakami jesteście? Wstyd mi za ludzi”

„Przynosisz wstyd narodowi , tęczowa flaga zamiast Polskiej to po 1 a po 2 twoje jęki podczas mówienia brzmią jak na porn**** a nie do wypowiadaniu się o kraju”

„Przerażasz mnie”

Niemniej jednak głos zabrali również fani Małgorzaty, którzy zdecydowali się stanąć w obronie swojej idolki:

„Piękna i inteligenta, bo tylko osoby inteligentne potrafią wyrwać się z ram, taką żone mógłbym mieć 👌”

„KRÓLOWA PRZYBYŁA, ŻEBY URATOWAĆ TEN PARSZYWY ROK 🌹”

„Jak zwykle trafiłaś w sedno!!!!”

Jak podoba się Wam przemowa i Hymn Polski w wykonaniu Małgorzaty Godlewskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry