Połącz się z nami

Małgorzata Godlewska ZMASAKROWAŁA hymn USA! Esmeralda: “NIE PODPISUJĘ SIĘ POD TYM G*WNEM”! Posłuchajcie!

News

Małgorzata Godlewska ZMASAKROWAŁA hymn USA! Esmeralda: “NIE PODPISUJĘ SIĘ POD TYM G*WNEM”! Posłuchajcie!

Małgorzata Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. Z okazji Dnia Niepodległości, który 4-ego lipca obchodzi Ameryka postanowiła tym razem wykonać hymn specjalnie dla prezydenta Trumpa! Zobaczcie!


Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zvGEsztJt54

Śpiewająca celebrytka, kolejny już raz postawiła na utwór patriotyczny. Jakiś już czas temu razem ze swoją siostrą Moniką „Esmeraldą” Godlewską, co jakiś czas zaskakiwały nas swoimi pomysłami na wykonanie piosenek. W ich repertuarze znalazły się głównie kolędy, ale nie zabrakło na ich koncie wykonania „Pieśni Legionów Polskich”. Czy to się spodobało internautom? Każdy zapewne powinien to sam ocenić!

Obie siostry nagrały razem kilka piosenek, a ich „zespół” rozpadł się, kiedy siostry wdały się w awanturę na pokładzie samolotu. Miały one razem lecieć na wspólny koncert do Amsterdamu, na który koniec końców udała się tylko Małgorzata.

Po tym incydencie Esmeralda postanowiła skończyć z muzyką, ale nadal jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i nie daje o sobie zapomnieć. Osoby, które obserwują na Instagramie Monikę Godlewską wiedzą, że jakiś czas temu wstawiła post, w którym oświadczyła, że siostry Godlewskie zamierzają powrócić na scenę!

Źródło: https://youtu.be/CIaQBDxoV54

Jakie musiało być jej rozczarowanie, kiedy te doniesienia szybko ucięła jej siostra Małgorzata i w komentarzu napisała 

„Monika zejdź na ziemię… Pisałam już o tym dawno temu… Każda z nas idzie w swoją stronę”.

Po rozpadzie duetu sióstr tylko jedna z nich, Małgorzata postanowiła na „poważnie” zająć się muzyką. Jak wiemy z jej mediów społecznościowych, Godlewska nie próżnuje i co chwilę grywa koncerty w różnych miejscach Polski. Tym razem postanowiła zrobić niespodziankę dla prezydenta Trumpa i na swój profil w social mediach wrzuciła filmik, na którym zaśpiewała hymn USA! A jej komentarz wyraźnie wskazuje, że zrobiła to specjalnie dla Prezydenta! Zobaczcie!

„Małgorzata Godlewska – Hymn USA. Życzenia od dumnego polskiego narodu dla naszych Przyjaciół i sojuszników z USA. Życzymy wam szczęśliwego i błogosławionego Dnia Niepodległości! To dla Pana, Panie Prezydencie Trump! Szczęśliwego Dnia Niepodległości!”.

Hymn w wykonaniu Małgorzaty nie spodobał się najwyraźniej jej siostrze, która postanowiła go skomentować i wszystko wskazuje na to, że rozejm Godlewskich poszedł w niepamięć!

Myślicie, że to dobry pomysł i prezydent Trump doceni jej gest?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry