“Gogglebox 17”: Kiedy nowy sezon? Już wszystko wiadomo!

22 czerwca 2022
Przez: : M.J

Gogglebox. Przed telewizorem od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Jak się okazuje, stacja TTV nie zamierza rezygnować ze swojego flagowego programu i właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji. Kiedy na naszych ekranach zobaczymy 17. sezon programu?

Charakterystyka programu Gogglebox

Program stacji TTV jest oparty na brytyjskim formacie. W Polsce po raz pierwszy pojawił się na ekranach naszych telewizorów w 2014 roku. Na czym polega?

Otóż jak wskazuje sam tytuł, bohaterowie programu siadają przed telewizorem i oglądają popularne programy, seriale i wydarzenia, komentując je w często zabawny sposób. W programie udział biorą pary, małżeństwa, przyjaciele, oraz rodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego to prawdziwa piękność

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Bomba zaliczyła niezłą wpadkę! Gwiazda Gogglebox straciła dół od stroju

Nie da się ukryć, że Gogglebox było trampoliną do popularności dla wielu osób. Do najpopularniejszych uczestników programu można zaliczyć bez wątpienia Sylwię Bombę, Agnieszkę Kotońską, Mateusza “Big Boya” Borkowskiego, czy Marka Morusa.

Bohaterami 16. serii programu Gogglebox natomiast byli:

Mateusz „Big Boy” Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus, Izabela i Joachim Zeiskowie, Sylwia Bomba i Lili Antoniak, Ewa Mrozowska-Kozłowska i Piotr Kozłowski, Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz, Mariusz Kozak i Jacek Szawioła, Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus, Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy, Agnieszka Murak i Ewa Rogalska, Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński, Andrzej i Kasia Gąsienica.

ZOBACZ TAKŻE: Izabela Zeiske adoptowała czterech chłopców!

W kolejnych edycjach skład uczestników ulegał zmianie. Również tym razem wystartowały castingi do kolejnej edycji. Produkcja ruszyła w poszukiwaniu nowych bohaterów, a formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie wellwell.tv.

Kiedy Gogglebox 17?

Poprzednią edycję emitowano na antenie stacji TTV od 28 lutego do 6 czerwca 2022 roku w poniedziałki o godz. 22.00. Jak teraz donosi portal Wirtualnemedia, 17. sezon Gogglebox znajdzie się również w jesiennej ramówce 2022 roku. Kiedy tylko poznamy dokładną datę artykuł zostanie zaktualizowany.

Źródło: Wirtualnemedia.pl / Instagram Gogglebox

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej