“Gogglebox”: Mrozowska i Bomba w nowych parach! Widzowie zawiedzeni…

5 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że duet Mrozowska i Bomba razem już nie pojawi się w Gogglebox. Informacje się potwierdził, gdy obie uczestniczki ogłosiły, z kim wystąpią w nowych odcinkach! Jak widzowie oceniają nowy duet w Gogglebox?

Nowe pary w Gogglebox

Gogglebox. Przed Telewizorem to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. Na naszych ekranach gości niezmiennie od ponad 8 lat, a polega na tym, że uczestnicy zasiadają przed telewizorem oglądając bieżące programy rozrywkowe i komentują je. W programie biorą udział znajomi, przyjaciele oraz członkowie. Dla wielu uczestników udział w Gogglebox okazał się przepustką do świata show- biznesu.

Jeden z duetów komentujących przed telewizorem tworzyły Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba. Zdecydowanie udział w programie pomógł obu paniom w rozwinięciu skrzydeł w polskim show- biznesie. Obecnie profil na Instagramie Sylwii Bomby obserwuje ponad 800 tysięcy użytkowników tego serwisu. Ponadto gwiazda Gogglebox wzięła udział w tanecznym show Polsatu Taniec z Gwiazdami, gdzie w parze z Jackiem Jeschke Sylwia zajęła 4. miejsce.

Od jakiegoś czasu media spekulowały o konflikcie Ewy i Sylwii, co miało przełożyć się na ich pracę w programie. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że rzeczywiście Bomba i Mrozowska nie pojawią się już razem w Gogglebox, a każda z nich stworzy duet z inną osobą.

Chociaż portale twierdziły, że panie nie mogły się porozumieć, zarówno Sylwia, jak i Ewa w komentarzach pod swoimi postami zapewniały, że nadal się przyjaźnią.

4 kwietnia wszystko stało się jasne! Mrozowska i Bomba rzeczywiście nie wystąpiły w Gogglebox, jednak stworzyły nowe pary. Sylwia Bomba do programu zaprosiła swoją przyjaciółkę Lili Antoniak, z którą wystąpiła już w jednym z odcinków Tańca z Gwiazdami.

Natomiast Ewa Mrozowska stworzyła nowy duet ze swoim mężem Piotrem Kozłowskim.

O zmianach Sylwia i Ewa poinformowały na swoich Instagramach:

“Razem z @lili.antoniak jesteśmy jedną z dzisiejszych niespodzianek ❣️ Nie tylko u nas zmiany – z tego miejsca pozdrawiamy Cię Ewcia @ewamrozowska.makeup 💛 i Twojego nowego kanapowego (i życiowego) partnera – wiem, że ta zmiana daje Ci mega radość 💖 Mam nadzieje, ze będziecie się z nami dobrze bawić! Każda zmiana, niesie ze sobą coś nowego i ciekawego, a rok 2022 to podobno szczęśliwy rok! ☀️ U Was też ostatnio jakieś nowe zmiany w życiu?” – napisała Sylwia


“Kochani jedziemy z tym! ❤️🙈
Oto człowiek z którym jestem od wielu lat w doli i nie doli ! A od dziś na kanapie 😆😂 @ttv.pl
Tak, to właśnie z tym panem spędzam najwiecej czasu, prócz Leonka oczywiście!❤️
To mój kumpel, mąż i nawet psiapsi ahhahahahh
Także obyście Nas chodź trochę polubili, tak jak lubiliscie nas razem z Sylwią @sylwiabomba było z jajem i będzie jeszcze lepiej z @lili.antoniak 😍😂👌 !
Ps. Bierzcie nas pół żartem, pół serio 😂❤️” – napisała Ewa.

Ewa Mrozowska i Piotr Kozłowski
Ewa Mrozowska i Piotr Kozłowski w Gogglebox

Widzowie oceniają nowy duet w Gogglebox

Fani duetu Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej poczuli się zawiedzeni i po emisji odcinka z udziałem Lili i Sylwii pozostawili krytyczne komentarze:

“Mnie się nie podobało”

Taki wymuszony ten duet.. na siłę próbujecie być fajne, ale Wam to nie wychodzi…”

A wy, jak oceniacie nowy duet?

Źródło: Instagram Sylwii Bomby/ Ewy Mrozowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej