Połącz się z nami

Gonzalez wyjawiła powód odejścia z TVP. Produkcja nie będzie zadowolona z tych słów!

News

Gonzalez wyjawiła powód odejścia z TVP. Produkcja nie będzie zadowolona z tych słów!

Macademian Girl nie poprowadzi już porannego programu telewizji publicznej. Tamara Gonzalez wyjawiła powód odejścia z TVP. Produkcja nie będzie zadowolona z tych słów!

Macademian Girl długo nie zagrzała miejsca w porannym paśmie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda do tej pory współprowadziła program wraz z Robertem El Gendy. Jak donosi Fakt, prowadzący zaliczyli najmniejszą oglądalność w ostatnio czasie, zatem władze stacji postanowiły pożegnać się z tą parą. Ich miejsce mają ponoć przejąć Kasia Cichopek oraz Maciej Kurzajewski, których zobaczymy już jesienią podczas porannych spotkań w TVP2.

View this post on Instagram

Jak myślisz, dlaczego ludzie zdradzają? 🤔 Co sprawia, że kobieta decyduje się na romans, a co jest przyczyną męskich „skoków w bok”? Myślisz, że płeć gra w tym temacie jakąkolwiek rolę? 💭 . . Dla mnie sprawa wcale nie jest prosta, bo odpowiedzi może być nawet 7,6 miliarda (czyli tyle, ile jest ludzi na świecie) 🤷🏻‍♀️ Często rozmawiam na ten temat z koleżankami czy dziewczynami ze swojego teamu i zawsze kończy się jedną konkluzją: wcale nie jest tak, że wszystkie przedstawicielki płci pięknej myślą o zdradzie tak samo i naprawdę trudno tu o jeden wspólny postulat. Dla niektórych romans jest życiową porażką, dla innych – przerwaniem związkowej rutyny, lub głosem desperacji kiedy nie mają odwagi odejść, choć nie są szczęśliwi. Są też takie, które w ten sposób walczą o poczucie własnej wartości – nie jest to zresztą . . Byłam ciekawa, co o tym wszystkim myślą mężczyźni, więc zaprosiłam @robertelgendy_ to nagrania wspólnego vloga, w którym rozmawiamy właśnie o niewierności 📽 Zdaję sobie sprawę, że zdanie Roberta, choć nieocenione, też jest kroplą w morzu męskich opinii – ale to świetny pretekst do tego, żeby poznać i zrozumieć podejście tej „drugiej” strony, no i zapytać Was co WY uważacie w tym temacie? 🤔 👫🏻 . . Nasza rozmowa (możesz ją obejrzeć na kanale YT – link znajdziesz w Story) niczego nie zamyka, nie stawia żadnej kropki. Wręcz przeciwnie – to zaproszenie do dyskusji 👐🏼 Chciałabym wiedzieć, jakie jest Twoje zdanie na temat zdrady „kobiecej” i zdrady „męskiej” i czy w ogóle można mówić o takim podziale. . . Zachęcam Cię, żebyś zabrał/a głos w tej rozmowie! ❤️🙏🏼

A post shared by Tamara Gonzalez Perea 👑 (@tamaragonzalezperea) on

Gonzalez wyjawiła powód odejścia z TVP

Do krążących plotek postanowiła odnieść się sama zainteresowana. Tamara zamieściła na swoim Instagramie nagranie, w których dokładnie zdradza powód swojego odejścia. Gwiazda nie kryje swojego zdziwienia, że wraz z nią zwolniony został jej partner – Robert El Gendy. Ponadto wyjawiła, że to nie niska oglądalność miała wpływ na jej zwolnienie, ale warunki umowy:

„Argumentem naszej wymiany była niska oglądalność, ale to nie ma prawa bytu w rzeczywistości. Powodem mojego odejścia jest fakt, że kiedy mnie przyjęto, wynegocjowałam taką umowę, która jest dobra dla mojego zawodu. Stacja wiedziała, na co się pisze, że przychodzę do programu, ale moje dochody z social mediów i z bloga są moją profesją i zarobkiem… W zeszłym roku powstała jednak taka komórka jak impresariat TVP, czyli coś, co zrzesza gwiazdy i za kontrakty bierze prowizje. Pojawiły się propozycje, bym i ja to podpisała. Nie mogłabym nic zrobić bez zgody stacji, o wszystko musiałabym pytać. Z umowy impresaryjnej wynikało, że mam oddawać LWIĄ część swoich zarobków –  ze wszystkiego, z każdego social medium. Miał to być spory procent, bo około 20/30 proc.”

Macademian Girl przyznała, że czuła się terroryzowana, gdy w nocy dostawała maile z pogróżkami o zwolnieniu:

„Przyszedł taki moment, że mój kontrakt się kończył i zaczęła się prawdziwa gratka. Moja menadżerka dostawała maile w środku nocy. Mail miał w nagłówku, że albo podpisujemy umowę, albo zdejmujemy Tamarę z weekendu. Czułam się terroryzowana. Nie było partnera do rozmowy. Mnie i Robertowi w stacji zaszkodziły zwłaszcza dwie osoby. One miały być odpowiedzialne za produkcję, a odkąd wybuchła pandemia, nie mieliśmy nawet jednego kolegium. Nie ma mojej zgody i nie tak mnie mama wychowała, że jak ktoś Ci pluje na głowę, to trzeba udawać, że pada deszcz”

Do tej pory władze TVP nie odniosły się do słów Tamary. Ciekawi jesteście ich komentarza?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry