Gość “Pytania na śniadanie” na wizji wykpił związek Cichopek i Kurzajewskiego!

22 listopada 2022
Przez: : M.S.

Niewątpliwie związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budzi ogromne emocje. Ostatnio w programie, jeden z gości Pytania na śniadanie odważył się skomentować relację prowadzących. Muzyk zakpił z Kasi Cichopek. Zrobiło się niezręcznie…

Związek Cichopek i Krzujewaskiego

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu oficjalnie potwierdzili, że są parą. Ich związek został ujawniony po tym, jak była żona prezentera pod jednym ze zdjęć aktorki z Izraela , zasugerowała, że w podróży Cichopek towarzyszy Kurzajewski.

Para wówczas zamieściła wspólne zdjęcie i ujawniła swój związek Dzień później zakochani opowiedzieli o swojej podróży oraz łączącym ich uczuciu podczas porannego wydania Pytania na śniadanie.

Warto wspomnieć, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie prowadzą Pytanie na śniadanie od niemalże trzech lat. Do niedawna występowali tam jako znajomi z pracy. W ostatnim czasie jednak wiele się zmieniło. Jakiś czas temu Maciek i Kasia zadebiutowali na ekranie porannego programu jako para. Wiele osób z niecierpliwością czekało na ten moment.

Gość “Pytania na śniadanie” na wizji wykpił związek Cichopek i Kurzajewskiego, Źródło:, SK:, , fot. Gillert/AKPA

Gość PnŚ wyśmiał związek Kurzajewskiego i Cichopek

Jak się okazuje, fakt, że gospodarzy łączy coś więcej dla jednego z gości stał się okazją do uszczypliwości. W weekendowym wydaniu Pytania na śniadanie jednym z gości był dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki, który wraz z pozostałymi osobami goszczącymi na kanapie programu, wspominał znanych muzyków m.in Franka Sinatrę. Kasia Cichopek nie ukrywała zachwytu nad twórczością znanego muzyka, wówczas Rogowiecki zaskoczył wszystkich swoim mało taktownym pytaniem:

Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę?

Gość “Pytania na śniadanie” na wizji wykpił związek Cichopek i Kurzajewskiego, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Uszczypliwa uwaga dziennikarza nieco zmieszała prowadzących. Kurzajewski na moment zamilkł, po czym dopiero po chwili wrócił do rozmowy, natomiast Kasia starała się zachować zimna krew i wciąż uśmiech gościł na jej twarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Cichopek i Kurzajewski są zaręczeni?

Warto wspomnieć, że Cichopek jest młodsza od swojego partnera o dziewięć lat, co z pewnością miał na myśli Rogowiecki. Jego słowa nieco zmroziły zarówno prowadzących , jak i widzów, którzy nie kryli oburzenia uwagą dziennikarza.

Jak oceniacie zachowanie Romana Rogowieckiego?

Źródło: tvp2, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej