Połącz się z nami

Gosia Andrzejewicz w ciemnych włosach. Ta metamorfoza robi wrażenie!

Gosia Andrzejewicz w ciemnych włosach

Moda i uroda

Gosia Andrzejewicz w ciemnych włosach. Ta metamorfoza robi wrażenie!

Piosenkarka, która przyzwyczaiła swoich fanów do jasnych włosów, pokazała, jak wygląda w zupełnie nowej odsłonie. Gosia Andrzejewicz w ciemnych włosach. Możemy zdradzić, że gwiazda jest nie do poznania.

Zobaczcie, jak wygląda Gosia Andrzejewicz w nowej fryzurze!

Gosia Andrzejewicz od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie. Piosenkarka ma na swoim koncie takie hity jak „Pozwól żyć”, „Siła marzeń” czy „Słowa”. W ostatnim czasie Gosia przeszła spektakularną metamorfozę, którą pochwaliła się swoim zaskoczonym fanom. Artystka, którą z pewnością zaliczyć można do atrakcyjnych kobiet, kiedyś mogła się pochwalić kilkoma nadprogramowymi kilogramami. Teraz nie ma już po nich śladu. Andrzejewicz przyznała się, że dzięki regularnym treningom udało jej się zrzucić aż 14 centymetrów w pasie.

Dokładnie 7 marca na widzów stacji Polsat czekał premierowy odcinek najnowszej 13 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”, w którym jedną z uczestniczek jest właśnie Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz w ciemnych włosach

Uczestniczka TTBZ w pierwszym odcinku wystąpiła jako Selena Gomez w numerze „Kill em with kindness”. Chociaż Gosia nie miała łatwego zadania, poradziła sobie wyśmienicie. Jak przyznali jurorzy, w jej występie najbardziej ze wszystkich uczestników jej głos przypominał ten, który miał kopiowany wykonawca.

W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, uczestnicy, którzy decydowali się wziąć udział w show, poddawani są wielogodzinnym metamorfozom. Aby Gosia Andrzejewicz przypominała Selenę Gomez, charakteryzatorzy musieli włożyć ogrom pracy. Zobaczcie, jak wygląda Andrzejewicz w ciemnych włosach!

Mimo że fani zgonie stwierdzili, że Gosia wyglądem nie przypominała Seleny, jej występ z pewnością można zaliczyć do udanych.

„metamorfoza nie udana. Ale występ super”

„Wyglądała bardziej jak Demi Lovato a nie Selena, ale głosowo fajnie”

„Gośka była mega to było niesamowite… Powaliła mnie na kolana brawo”

A jak Wam podoba się metamorfoza Gosi Andrzejewicz w pierwszym odcinku TTBZ? Nie możemy doczekać się kolejnych odsłon! Z pewnością nie zabraknie nowych niespodzianek!

Relacje z pierwszego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” możecie znaleźć tutaj!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry