Połącz się z nami

Gracja Kalibabka: [wiek, Top Model, brat, ojciec, Instagram]

Opisy gwiazd

Gracja Kalibabka: [wiek, Top Model, brat, ojciec, Instagram]

Gracja Kalibabka to jedna z pięknych uczestniczek nowego sezonu programu ,,Top Model’’, którym udało się zakwalifikować do finałowego etapu. Okazuje się, że w sieci jest o niej głośno również ze względu na znanego ojca. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Gracja Kalibabka: wiek

Gracja jest jeszcze bardzo młodą dziewczyną. Ma dopiero 18 lat, jednakże nie boi się odważnych sesji zdjęciowych gdzie musi pokazywać swoje ciało. Nie da się ukryć, że może pochwalić się naprawdę niebanalną urodą i doskonałymi warunkami fizycznymi. Dziewczyna wraz z rodzeństwem od najmłodszych lat tworzy zespół muzyczny Kalibabki, gdzie występuje w roli wokalistki.

Gracja Kalibabka: Top Model

Dziewczyna marzy o karierze w branży modowej, co spowodowało, że zdecydowała się na przyjść na casting do programu ,,Top Model’’. Odcinek z jej udziałem emitowany był jako pierwszy. Jurorzy nie szczędzili jej komplementów i szybko zakwalifikowali do następnego etapu eliminacyjnego. Ostatecznie, Gracji udało się dostać do finałowego grona uczestników. Myślicie, że ma szanse zdobyć tytuł kolejnej zwyciężczyni uwielbianego przez widzów TVN programu?

Gracja Kalibabka: ojciec

Zarówno jurorzy, jaki i telewidzowie szybko skojarzyli nazwisko aspirującej modelki. Okazuje się, że jej ojciec Jerzy Kalibabka to znany oszust matrymonialny, który podczas swojego życia wykorzystał i okradł wiele kobiet. Jednakże, dziewczyna zapewnia, że dla niej i licznego rodzeństwa był naprawdę kochającym ojcem i nie chce, aby była znana jedynie ze względu na przeszłość jej taty.

Gracja Kalibabka: brat

Na castingu dziewczyna pojawiła się w towarzystwie brata. Łatwo można było pomyśleć, że są rodzeństwem bliźniaczym. Jednak Jacek jest od niej dwa lata starszy. Podczas bootcampu nie poradził sobie tak dobrze, jak siostra i musiał pożegnać się z udziałem w programie.

Gracja Kalibabka: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @gracjakalibabka, a na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 11 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry