Połącz się z nami

Gradek eksponuje okrągłe pośladki na Instagramie! Gorąco w komentarzach!

Justyna Gradek

Moda i uroda

Gradek eksponuje okrągłe pośladki na Instagramie! Gorąco w komentarzach!

Na profilu w mediach społecznościowych Justyny Gradek często możemy znaleźć zdjęcia, na których nie wstydzi się pokazywać swoich kształtów. Tym razem na pierwszym planie wyeksponowała swoje pośladki, a w komentarzach pod zdjęciem zrobiło się gorąco! Zobaczcie, jak Gradek eksponuje okrągłe pośladki na Instagramie!

Justyna Gradek weszła z przytupem do świata polskiego show-biznesu. Zaczynała od roli „Ring Girl” w federacji mieszanych sztuk walki. Następnie została zauważona przez magazyn CKM, gdzie wówczas została uznana za „najbardziej seksowną ring girl”. Następnie propozycje zawodowe zaczęły się sypać jak z rękawa i można śmiało powiedzieć, że Justyna jest jedną z najbardziej rozchwytywanych fotomodelek w naszym kraju.

Na uwagę zasługuje również jej profil na stronie agencji maxmodels.pl. Odwiedzono go już ponad 3,7 milionów razy i znajdziemy tam wiele pozytywnych komentarzy od współpracowników Justyny.

Również wielkim zainteresowaniem cieszy się profil na Instagramie modelki. Już teraz obserwuje ją niemal 690 tysięcy internautów i trzeba przyznać, że niejedna polska celebrytka chciałaby mieć ich aż tylu na swoim profilu.

Zobaczcie również: Bardzo kobieca stylizacja Justyny Gradek. Co za figura!

To właśnie tam Justyna chętnie pokazuje swoje wdzięki, a tym razem rozgrzała internautów do czerwoności publikując zdjęcie w krótkich szortach! Zobaczcie!

Gradek eksponuje okrągłe pośladki na Instagramie!

Profil Justyny jest istną skarbnicą stylizacji. Znajdziemy tam wiele stylówek, które na pewno przydadzą się w każdej kobiecej garderobie. Tym razem Justyny pokazała zdjęcie w kusych szortach, które niezbyt dużo zasłaniają. Znajdziecie je na stronie exclusivvebutik.pl.

Komentarze pod zdjęciem modelki mówią same za siebie. To nie pierwszy raz, kiedy Justyna aż tak rozgrzała swoich obserwatorów:

„Idealna 🔥❤️”

„O WoW!!! 💜💜🔥”

„😮😮Omg jakie ładne widoki 🔥🔥🔥”

„🔥💯🔥”

Nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz usłyszymy o Justynie i zobaczymy na jej profilu w mediach społecznościowych, tak gorące zdjęcia!

A Wam, jak się podoba zdjęcie Justyny Gradek? 

Zobaczcie również: Gradek w zmysłowej bieliźnie! Polska Kleopatra?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry