Grał w “Szybkich i wściekłych” – zawalczy na KSW na Stadionie Narodowym?

28 lutego 2023
Przez: : obcas

Grał w “Szybkich i wściekłych” – zawalczy na KSW na Stadionie Narodowym? Od kilku dni wiadomo, że czerwcowa gala KSW odbędzie się w Warszawie, już po raz drugi na Stadionie Narodowym. Przed organizatorami nie lada wyzwanie, będą bowiem musieli wypełnić obiekt, na którym podczas wydarzenia może zjawić się nawet 60 tysięcy widzów. Oznacza to konieczność zakontraktowania naprawdę głośnych nazwisk. Wśród nich wymienia się brytyjskiego aktor, kulturysta i celebrytę, który zagrał nawet w kultowej produkcji “Szybcy i wściekli”. To właśnie on będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego?

Grał w “Szybkich i wściekłych” – zawalczy na KSW na Stadionie Narodowym?

Niedawno w świecie polskiego sportu gruchnęła bardzo głośna wiadomość o planach KSW na czerwiec tego roku. Mianowicie, właśnie wtedy federacja po raz drugi w swojej historii zorganizuje wielką galę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Łatwo domyślić się, że wystąpią na niej największe gwiazdy KSW. Ale czy to wystarczy, aby zapełnić około 60 tysięcy dostępnych miejsc? W kuluarach mówi się o tym, że włodarze mogą sprowadzić na Stadion Narodowy wyjątkową gwiazdę, która zaprezentuje swoje umiejętności w klatce. Takową może okazać się celebryta i aktor, który wystąpił przykładowo w “Szybkich i wściekłych”. Ta osoba to nie kto inny, jak znany Brytyjczyk Martyn Ford.

Martyn Ford zaczął swoją karierę jako kulturysta i szybko stał się jednym z najbardziej znanych i szanowanych zawodników w tej dziedzinie. Jego imponująca sylwetka i siła przyciągały uwagę nie tylko fanów kulturystyki, ale również reprezentantów przemysłu rozrywkowego. Zagrał w kilku filmach, np. “Robin Hood: The Rebellion” oraz w popularnych serialach, w tym “Vikings”. Martin Lewandowski, współzałożyciel KSW w Kanale Sportowym zdradził, że jeżeli chodzi o występ Forda na KSW w czerwcu, coś jest na rzeczy.

ZOBACZ TAKŻE: Pojawiło się nad Polską. Ludzie natychmiast rzucili się po aparaty [FOTO]

“Rozmawiałem z nim, ale niestety okazało się, że ma jakieś swoje plany filmowe i może to stanąć nam na przeszkodzie”

O potencjalnej walce Forda na KSW na Stadionie Narodowym, wypowiedział się jeden z właścicieli federacji, Martin Lewandowski. Jego słowa przytacza o2.pl:

Spokojnie mogę powiedzieć, że czujemy się na tyle pewni, żeby nie dawać zestawień freakowych teraz na Colosseum 2. Ale jest jedna postać i to też jest taka postać, która wraca niejednokrotnie w komentarzach i tylko go bierzemy wyłącznie pod uwagę, to jest Martyn Ford. To jest jedyny facet, który oczywiście zaczął coś tam ćwiczyć, zaangażował się bardzo mocno, sobie zbudował tam rynek.

Niestety, na drodze aktora do występu na KSW mogą stanąć inne plany zawodowe, o czym także wspomniał Lewandowski:

Rozmawiałem z nim, ale niestety okazało się, że ma jakieś swoje plany filmowe i może to stanąć nam na przeszkodzie.

źródło: o2.pl, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej