Groźny dla zdrowia produkt w Action! Sklep apeluje do klientów

Słowa kluczowe:
actionsklepwycofany produkt
27 lutego 2024
Przez: : W.M.

Na stronie sklepu Action pojawiła się informacja o wycofaniu ze sprzedaży popularnego produktu. Sieć zaleca, aby wszyscy klienci, którzy go zakupili, zaprzestali go używać i zwrócili do sklepu. Nawet bez konieczności przedstawienia dowodu zakupu, pieniądze zostaną im zwrócone. O który produkt z Action chodzi?

Action wystosowało pilny komunikat

Action to kultowa sieć sklepów, którą klienci uwielbiają odwiedzać za sprawą jej atrakcyjnej oferty. Tutaj, w przystępnych cenach, można znaleźć praktycznie wszystko, od gadżetów domowych, przez artykuły dekoracyjne, po zabawki i narzędzia.

Ostatnio na stronie internetowej Action pojawił się pilny komunikat. Dotyczy on wycofania z oferty jednego z chętnie kupowanych produktów. Sklep apeluje do klientów, by przestali go używać i oddali do najbliższego sklepu Action. Chodzi o zestaw przyborów kuchennych, który, jak się okazało, może być niebezpieczny dla zdrowia.

Informacja o tym pojawiła się na stronie sklepu Action. Sieć podkreśliła, że bierze odpowiedzialność i robi co w ich mocy, aby chronić swoich klientów. Właśnie w trosce o nich sklep wycofuje wadliwy produkt.

“Zawsze bierzemy za to odpowiedzialność i robimy wszystko, by chronić Cię jako klienta. Dlatego od razu informujemy, jeżeli któryś z artykułów nie spełnia kryteriów.

Zalecamy niekorzystanie z poniższych artykułów w przypadku wycofania z rynku lub zastosowanie się do ostrzeżenia związanego z bezpieczeństwem w trakcie korzystania. Oczywiście masz prawo do zwrotu wycofywanych z rynku artykułów bez konieczności przedstawienia paragonu. W takim przypadku otrzymasz z powrotem kwotę zakupu w pełnej wysokości. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.” – czytamy

Wycofany produkt z Action

Wycofany produkt okazał się niebezpieczny dla konsumentów. Mowa o zestawie przyborów kuchennych, który, jak ostrzega sieć, nie powinien znaleźć się już w żadnym domu z powodu ryzyka zdrowotnego.

Action, z troską o dobro klientów, podjęło decyzję o wycofaniu wspomnianego zestawu z trzema sztukami przyborów kuchennych. Przyczyną jest obecność nadmiernej ilości pierwszorzędowych amin aromatycznych w produkcie. Te substancje chemiczne mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzkie, stąd decyzja o natychmiastowym wycofaniu produktu ze sprzedaży.

“Stwierdzono, że powyższy artykuł zawiera nadmierną ilość pierwszorzędowych amin aromatycznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. Z tego powodu zdecydowano o wycofaniu artykułu ze sprzedaży.”

Wycofany z Action produkt

Produkt, o którym mowa, był dostępny w sprzedaży od czerwca 2023 do stycznia 2024. Klienci, którzy zakupili zestaw przyborów kuchennych z numerem partii Q 116784, są proszeni o zaprzestanie jego używania i zwrot do najbliższego sklepu Action. Firma zapewnia, że każdy, kto zwróci wadliwy produkt, otrzyma pełny zwrot pieniędzy, nawet bez konieczności przedstawiania paragonu.


“PENGO SPA wycofuje ze sprzedaży powyższy Zestaw przyborów kuchennych (kod EAN 8003512787676). Dotyczy to wyłącznie artykułów o numerze partii Q 116784. Produkt sprzedawany był od czerwca 2023 do stycznia 2024. Numer partii znajduje się na etykiecie produktu, jak pokazano na powyższym obrazku.
Jeżeli posiadasz artykuł o numerze partii Q 116784, przestań go używać i zwróć go do sklepu Action. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, nawet jeśli nie posiadasz już dowodu zakupu.”
– czytamy na stronie

Action, fot. Wikipedia

Zobacz także: PEPCO wycofuje ze sprzedaży popularną zabawkę! Grozi niebezpieczeństwem!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej