Połącz się z nami

Grupa MoCarta: [kim są?, skład, skecze, Instagram]

Opisy gwiazd

Grupa MoCarta: [kim są?, skład, skecze, Instagram]

Nie da się ukryć, że grupa MoCarta to jedna z najbardziej wyjątkowych grup kabaretowych w Polsce. Ich występy dostarczają widzom wielu emocji oraz doskonałego humoru. Jeśli jesteście ciekawi, kto wchodzi w skład kwartetu, jakie były okoliczności jego powstania, a także czy udziela się w mediach społecznościowych, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Grupa MoCarta: skład

Jak już wspominaliśmy na Grupę MoCarta składa się czworo mężczyzn, a więc tworzą oni kwartet. Okazuje się, że artyści utworzyli swój zespół jeszcze w 1995 roku. W związku z tym, swoim poczuciem humoru bawią widzów już od 26 lat. Na początku, w skład tej wyjątkowej grupy kabaretowej wchodzili: Filip Jaślar i Michał Sikorski, którzy odpowiedzialni są za grę na skrzypach, Paweł Kowaluk grający na altówce oraz Artur Renion. Jednakże, ostatni z nich zmarł tragicznie w 2000 roku, a niedługo później jego miejsce zajął Bolesław Błaszczyk – wiolonczelista.

Grupa MoCarta może pochwalić się dużą sympatią ze strony widzów.

Zobacz także: Co wiemy o Kabarecie Smile?

Grupa MoCarta: kariera

Okazuje się, że grupa kabaretowa MoCarta na swoim koncie ma liczne sukcesy nie tylko w kraju, ale także za jego granicami. Tam również, cieszyli się pozytywnym odbiorem widowni. Ich występy odbywają się nie tylko na żywo, ale także często są transmitowane w telewizji. Kwartet zdobył już wiele nagród oraz wyróżnień na najważniejszych festiwalach kabaretowych w kraju. Ponadto, w swoim dorobku mają już sześć wydanych płyt. Ich repertuar opiera się na dowcipie muzycznym, a także sytuacyjnym. Do najchętniej oglądanych skeczów grupy MoCarta należy zaliczyć: Jak zaimponować kobiecie, Kobiety jak te kwiaty, Na Dzikim Zachodzie oraz Wyścigi skrzypcowe. Na przestrzeni lat, na scenie zdarzało im się występować w towarzystwie Zbigniewa Zamachowskiego.

Grupa MoCarta: Instagram

Niewątpliwie, wszyscy fani muzycznej grupy kabaretowej nie będą zachwyceni faktem, iż na próżno szukać ich profilu na Instagramie. Jednakże, ich konto można znaleźć na Facebooku oraz Youtube.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry