Grzegorz Hyży: [wiek, kariera, żona, dzieci, Instagram]

6 maja 2022
Przez: : KS

Grzegorz Hyży to polski wokalista, który szerszej grupie odbiorców dał poznać się dzięki udziałowi w popularnym programie telewizyjnym. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jego karierze zawodowej oraz życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Grzegorz Hyży: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Hyży urodził się 27 maja 1987 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 34 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Gniezna, gdzie także wychowywał się i dorastał.

Co ciekawe, pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Wiele osób może zdziwić fakt, że Hyży przez ponad 10 lat trenował capoeirę, a nawet otrzymał w tej dziedzinie stopień instruktorski.

Wokalista był w związku z Mają Hyży. Para poznała się podczas koncertów karaoke. Owocem ich związku są synowie – bliźniacy. Razem wzięli udział w muzycznym programie telewizyjnym. Jednakże, jakiś czas temu ich drogi się rozeszły.

W 2015 roku artysta wziął ślub z prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz. W 2021 roku przyszedł na świat ich syn.

Grzegorz Hyży kariera
Grzegorz Hyży

Zobacz także: Co wiemy o Piotrze Adamczyku?

Grzegorz Hyży: kariera

Na początku swojej kariery muzycznej, Hyży stworzył zespół muzyczny wraz ze znajomymi, który jednak rozpadł się po roku współpracy. Następnie, założył Grzegorz Hyży & Band. W 2013 roku zdecydował się spróbować swoich sił w programie X Factor, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ostatecznie zajął w nim drugie miejsce, co niewątpliwie przyniosło mu dużą rozpoznawalność.

Od tamtej pory, kariera wokalna mężczyzna zaczęła nabierać tempa. Na chwile obecną, za najbardziej znane utwory jego autorstwa to Na chwilę, O Pani, Pod wiatr oraz Król nocy. Na rynku natomiast ukazały się dotychczas dwa albumy studyjne.

Co ciekawe, Hyży był jurorem w jednej z edycji programu The Voice of Poland.

Grzegorz Hyży: Instagram

Hyży prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @grzegorzhyzy. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 97,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej