Grzegorz Krychowiak podbija świat mody! Otworzył kolejny salon!

4 lutego 2020
Przez: : W.M.

Piłkarz postanowił rozszerzyć sieć salonów Balamonte i otworzył kolejny butik, tym razem w Poznaniu! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia, na którym nie zabrakło pomysłodawcy i jego żony Celii Krychowiak. Grzegorz Krychowiak podbija świat mody!

W miony czwartek odbyło się oficjalne otwarcie butiku w Poznaniu! Poznajcie szczegóły!

materiały prasowe

Grzegorz Krychowiak wielokrotnie udowadniał, że uwielbia oryginalne i pełne klasy stylizacje. To właśnie dzięki tej pasji postanowił otworzyć salon mody włoskiej dla mężczyzn – Balamonte, w którym znaleźć można szeroki wachlarz eleganckich ubrań czy dodatków. Działalność butiku skoncentrowana jest na szyciu garniturów i koszul metodą Made to Measure. W ofercie Balamonte znaleźć gotowe i dostępne produkty z kolekcji, ale butik umożliwia stworzenie swojego projektu również według indywidualnych potrzeb, a wszystkie garnitury szyte są we włoskiej szwalni Luigi Bianchi Mantova.

materiały prasowe

Salon Balamonte powstał w 2018 orku i okazał się wielkim sukcesem Grzegorza Krychowiaka. Idąc za ciosem oraz zainteresowaniem klientów, piłkarz postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom i postanowił rozszerzyć sieć o butik w Poznaniu.

Pierwszy salon stworzyliśmy w 2018 roku w Warszawie – wspomina Grzegorz Krychowiak – Zainteresowanie naszą marką, rozwój świata mody, ale także potrzeb mieszkańców Poznania skłoniło nas, aby drugą lokalizację otworzyć właśnie w Wielkopolsce. Markę dedykujemy nie tylko biznesmanom, ale także nowoczesnym mężczyznom, którzy potrzebują garniturów na szczególną okazję, na przykład ślub” – dodaje.

materiały prasowe

Grzegorz Krychowiak podbija świat mody!

Marka Balamonte od początku istnienia skierowana była wyłącznie dla mężczyzn, ale już od marca w sprzedaży dostępna będzie także kolekcja ubrań dla kobiet. Panie w ofercie znaleźć będą mogły marynarki, spódnice, płaszcze oraz szyte na miarę koszule. Ostatnio informowaliśmy naszych klientów, iż Celia Krychowiak zaprojektowała swój własny kostium. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Oficjalnie otwarcie butiku Balamonte w Poznaniu odbyło się w miniony czwartek, ale poznaniacy garnitury zamawiać mogli już od grudnia ubiegłego roku. Na otwarciu salonu w stolicy wielkopolski nie mogło zabraknąć pomysłodawcy Grzegorza Krychowiaka oraz jego żony Celii. Poza małżeństwem, w oficjalnym otwarciu uczestniczyło także wiele osób związanych ze środowiskiem lokalnego sportu i biznesu oraz media.

„Marka Balamonte to mój autorski pomysł oraz odzwierciedlenie mojej pasji do mody. Bardzo zależało mi na tym, aby osobiście przywitać Klientów w Poznaniu, stąd to wydarzenie” – przyznaje Krychowiak.

materiały prasowe

Nowo otwarty butik Balamonte w Poznaniu znajduje się w nowoczesnym sercu miasta przy ul. Krysiewicza 3a/26. Salon zlokalizowany jest w odrestaurowanej kamienicy sprzed 100 lat nazywanej „Żelazkiem” przez skojarzenie z Flatiron Building w Nowym Jorku. Gotową ofertę zamawiać można także na oficjalnej stronie salonu www.balamonte.com.

„Dobrej jakości garnitur, to część garderoby, który moim zdaniem każdy nowoczesny mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Cieszę się, że moje pomysły na modę i włoska jakość są teraz dostępne na wyciągnięcie ręki dla mieszkańców Poznania”.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej