Grzegorz Zawierucha został MasterChefem! Jego sławny brat pęka z dumy!

9 grudnia 2019
Przez: : M.J

8 grudnia poznaliśmy kolejną osobę, która może się pochwalić tytułem MasterChefa. Zwycięzcą został Grzegorz Zawierucha, który od samego początku trwania programu był bardzo mocnym uczestnikiem show. Teraz gratulacje złożył mu jego brat, Rafał, który jest bardzo znanym aktorem! Zobaczcie, co napisał! Grzegorz Zawierucha została MasterChefem!

Główna nagroda, czyli 100 tysięcy złotych, własna książka kucharska i tytuł najlepszego kucharza w Polsce wygrał Grzegorz Zawierucha. Po raz pierwszy w finale spotkały się cztery osoby, a nie trzy jak miało to miejsce w poprzednich edycjach kulinarnego show. Grzegorz musiał pokonać w finale Annę, Magdalenę i Marlenę, które były naprawdę godnymi przeciwniczkami.

Grzegorz pochodzi z Kielc, a jego dom rodzinny zawsze był pełen ludzi. Jego rodzice prowadzą rodzinny dom dziecka. Tym samym zwycięzca MasterChefa może się pochwalić licznym rodzeństwem, bo ma ich aż 24! Czworo z nich jest biologicznym rodzeństwem kucharza, a wśród nich jest bardzo znany aktor! Rafał Zawierucha miał okazję zagrać w filmie Romana Polańskiego Pewnego razu w … Hollywood u boku samego Brada Pitta!

Rafał od początku bardzo wspierał brata w jego popisach kulinarnych. Teraz po zdobyciu przez niego tytułu MasterChefa w swoich mediach społecznościowych wrzucił post i nie da się ukryć, że jest bardzo z niego dumny!

Grzegorz Zawierucha została MasterChefem!

“Czy go poznajecie? Najświeższy @masterchef_tvn a tam-mój kochany Brat-wygrywa !!!! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego co kocha – tak trzymaj brat!!!!!! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy gdzie i u kogo gotujemy ? 🤩😂 :))))))” -napisał aktor na swoim Instagramie.

Pod tym postem nie brakuje komentarzy od fanów obu panów, którzy tak jak i my uważają, że najważniejsze w życiu to mieć marzenia i dążyć do ich realizacji:

“Gratuluję wspaniałego brata! Jak to dobrze, że gonicie marzenia! Życie wtedy jest piękne, a człowiek spełniony i szczęśliwy!!”

“Brawo! To wigilia będzie absolutnie wymiatała potrawami master;)🤪”

W finałowym odcinku, kiedy już poznaliśmy zwycięzcę, Grzegorz zwrócił się do swojego 8-letniego syna przepięknymi słowami, które bez wątpienia zapamięta do końca życia!

“Ja dla ciebie to zrobiłem, wiesz? Zawsze miej marzenia i wierz w siebie! “

Gratulujemy Grzegorzowi tytułu MasterChefa i życzymy, aby jeszcze nie jedno marzenie mógł spełnić w swoim życiu!

Wiedzieliście, że Grzegorz Zawierucha ma tak sławnego brata?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej