“Guess Party”: Najlepsze stylizacje gwiazd! Pisarek, Pieczonka i El Dursi brylowały w błysku fleszy!

2 października 2022
Przez: : M.J

Podczas imprezy Guess Party na ściance pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. Zobaczcie, która z nich wypadła najlepiej, a która zaliczyła modową wpadkę.

Stylizacje gwiazd na Guess Party

Oficjalne imprezy to świetny moment na zaprezentowanie się w ciekawych stylizacjach w błysku fleszy. Większość gwiazd nie przejdzie koło takiego wyjątkowego wydarzenia obojętnie i na tą specjalną okazję wybiera ciekawe stylizacje. Jedne z gwiazd stawiają na prostotę i elegancję, inne decydują się na bardziej wyszukane i odważne kreacje. Zobaczcie, jak w tym roku prezentowały się polskie znane osobowości podczas wydarzenia Guess Party.

ZOBACZ TAKŻE: Fryderyki 2022: Stylizacje gwiazd! Brodka w prześwitującej kreacji i Gabi Drzewiecka cała w cekinach! [ZDJĘCIA]

Karolina Pisarek

Jedną z gwiazd, która pojawiła się na imprezie Guessa była Karolina Pisarek. Modelka zaprezentowała się w krótkim topie, w kolorze czarno-szaro-białym, który przykryła skórzaną, klasyczną marynarką. Uwagę zwróciły białe spodnie Karoliny, które zostały wpuszczone do wysokich kozaków na obcasie.

Stylizacje gwiazd na Guess Party
scena z: Karolina Pisarek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Magdalena Pieczonka

Inną z gwiazd, która zwróciła na sobie wzrok fotoreporterów a także i nas była Magdalena Pieczonka. Makijażystka zaprezentowała się w różowym, atłasowym komplecie, do którego dobrała białe sneakersy i torebkę. Całość wyglądała bardzo stylowo!

Stylizacje gwiazd na Guess Party
scena z: Magdalena Pieczonka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Klaudia El Dursi

Nie sposób również przejść koło stylizacji Klaudii El Dursi, która na Guess Party zaprezentowała się w oryginalnym, biało-czarnym komplecie składającym się ze spódniczki mini oraz narzutki z krótkim rękawem. Do tego prowadząca Hotel Paradise dobrała czarny półgolf, skórzany pasek oraz wysokie kozaki.

Stylizacje gwiazd na Guess Party
scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

ZOBACZ TAKŻE: Plejada gwiazd na premierze filmu “House of Gucci”. Kto zabłysnął a kto zaliczył wpadkę? [ZDJĘCIA]

Natalia Janoszek

Na imprezie pojawiła się również Natalia Janoszek, która na tą wyjątkową noc założyła sukienkę maxi w zwierzęcy print.

Stylizacje gwiazd na Guess Party
scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maria Sadowska

Maria Sadowska stworzyła stylizację, która była połączeniem eleganckiego, jak i sportowego looku. Artystka wybrała skórzaną spódnicę, atłasową koszulę oraz oversizową kurtkę. Wszystkie elementy jej stylówki były w kolorze khaki/popielatym. Do tej Maria dobrała kozaki ze skórki w kolorze brązowym.

Stylizacje gwiazd na Guess Party
scena z: Maria Sadowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Która stylizacja najbardziej przypadła Wam do gustu?

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej