Połącz się z nami

Gwiazda „Dance Dance dance” nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie”!

News

Gwiazda „Dance Dance dance” nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie”!

TVP poinformowało o zatrudnieniu nowej prowadzącej porannego programu „Pytanie na Śniadanie”. Kim jest tajemnicza gospodyni? To gwiazda „Dance Dance Dance”!

Władze stacji postanowiły „odświeżyć” śniadaniówkę TVP i zaangażowały nową prowadzącą. Ida Nowakowska dołączyła do grona gospodarzy „Pytania na Śniadanie”. Dla tancerki taka rola będzie debiutem. Wcześniej mogliśmy poznać ją jako współprowadzącą wraz z Marcelina Zawadzką „Bake off- ale ciacho” oraz jurorkę „Dance Dance Dance”. Tym razem przypadła jej rola gospodyni „Pytania na Śniadanie”.  

View this post on Instagram

?

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria) on

Dla wielu wybór produkcji jest sporym zaskoczeniem, gdyż Ida nie jest dziennikarką. Do tej pory jej rola w telewizji polegała raczej na ocenianiu tancerzy. Jak widać telewizja publiczna stawia na nowe, młode twarze. Całkiem niedawno nowymi prowadzącymi zostali Macademian Girl i Robert El Gendy. Tym razem władze stacji również postawili na młodą i atrakcyjną kobietę, która z dziennikarstwem ma niewiele wspólnego, podobnie jak Marcelina Zawadzka i Macademian Girl. Ponadto druga z jurorek „Dance Dance Dance”, Ewa Chodakowska również ma swoje 5 minut w „śniadaniówce” TVP, prowadząc co poniedziałek „PnŚ Extra”. 

Ida Nowakowska swoją karierę telewizyjną zaczęła od programu TVN „You Can Dance”, gdzie dostała się do finałowego grona tancerzy. Kilka lat po udziale w tanecznym talent- show, Ida powróciła do programu jako jurorka. Po czasie dostała angaż w telewizji publicznej, gdzie zaproponowano jej współprowadzenie programu „Bake off, ale ciacho”. W międzyczasie Nowakowska próbowała swoich sił jako aktorka, występując w epizodycznych rolach w polskich serialach, a jej największym sukcesem kinowym był angaż w filmie „Out of Reach”, gdzie grała u boku samego Stevena Seagala.

Ostatnio w nowym tanecznym show TVP „Dance Dance Dance”, Nowakowska zasiadła na fotelu jurorskim, gdzie sprawdziła się znakomicie. Po udanej roli sędziego, przyszła kolej na następne wyzwanie. Zachwycone Idą władze stacji TVP, podjęły decyzję o angażu tancerki do prowadzenia porannego programu „PnŚ”. Drugim gospodarzem u boku Nowakowskiej będzie Łukasz Nowicki.

„Ida Nowakowska dołącza do ekipy “Pytanie na śniadanie” i już jutro zadebiutuje razem z Łukaszem Nowickim w roli prowadzącej nasz program”- poinformowały władze „PnŚ” na oficjalnym profilu na Instagramie.

Debiut jurorki zobaczymy w piątek. Jak Ida Nowakowska sobie poradzi w nowej roli?  Fani tancerki uważają, że sprawdzi się znakomicie:

„Na pewno się sprawdzi znakomicie. Utalentowana dziewczyna. Powodzenia pani Ido!”

„Powodzenia Ida! Trzymam kciuki, będzie super!”

My również trzymamy kciuki i wierzymy, że Ida świetnie sobie poradzi jako gospodyni „PnŚ”!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry