Gwiazda filmów dla dorosłych wspiera Liban. Sprzedaje swoje słynne okulary

12 sierpnia 2020
Przez: : obcas

Gwiazda filmów dla dorosłych wspiera Liban. W sieci gruchnęła wiadomość, jakoby Mia Khalifa – popularna aktorka produkcji dla widzów powyżej 18. roku życia, miała zaangażować się w pomoc dla Libanu. Właśnie ten kraj został niedawno doświadczony potężną katastrofą, jaką była niewyobrażalna eksplozja ton groźnych substancji w porcie w Bejrucie. Mia Khalifa na aukcję wystawiła swoje słynne okulary, w których zagrała w wielu popularnych produkcjach. Zyski ze sprzedaży zamierza przekazać organizacjom pomagającym poszkodowanym w eksplozji. Ich cena już teraz robi ogromne wrażenie. Sama zainteresowana zapowiada, że spróbuje pobić rekord Guinnessa w kategorii najdroższych okularów.

Gwiazda filmów dla dorosłych wspiera Liban! Mia Khalifa wystawiła na aukcję słynne okulary – dochody ze sprzedaży przekaże na pomoc dla osób, które ucierpiały w eksplozji w Bejrucie

Mia Khalifa znów na językach! Aktorka znana głównie z występów w filmach dla dorosłych co prawda już skończyła z branżą +18, ale co jakiś czas jej nazwisko przewija się w mediach. Tak jest i tym razem. Wszystko ze względu na akcję charytatywną, która ma pomóc ofiarom potężnej eksplozji w Bejrucie.

Mianowicie, Mia Khalifa na aukcję wystawiła swoje słynne okulary, które towarzyszyły jej w wielu nagraniach. Całkowity zysk z ich sprzedaży ma zostać przekazany Libańskiemu Czerwonemu Krzyżowi. Już teraz wiadomo, że kasa tamtejszej organizacji niosącej pomoc potrzebującym, zostanie zasilona pokaźną sumą.

ZOBACZ TAKŻE: MŁODZI POLACY ZATRZYMANI NA BIAŁORUSI! NIE MA Z NIMI KONTAKTU, W SIECI POJAWIŁ SIĘ APEL MATKI JEDNEGO Z NICH. INTERWENCJĘ W TEJ SPRAWIE PODJĘŁA JUŻ POLSKA AMBASADA

Rekord Guinnessa zagrożony? Okulary gwiazdy filmów dla dorosłych mogą przebić swoją ceną okulary Johna Lennona

Już teraz cena okularów gwiazdy filmów dla dorosłych robi wrażenie. Jak podaje portal anywhere.pl, aktualnie na aukcji widnieje cena – bagatela – 93 tysiące dolarów. Niektórzy podejrzewają, że tym samym zagrożony może okazać się rekord ceny okularów, jaki ustanowiły te należące do Johna Lennona. Wtedy ktoś zapłacił za nie 183 tysiące dolarów.

Ile ostatecznie będzie trzeba zapłacić za okulary należące do aktorki? Tego nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że Mia Khalifa ma gest. Ciekawe tylko, kto zdecydował się już teraz zaoferować za nie blisko 100 tysięcy dolarów. Jednakże, cel jest szczytny i to należy pochwalić.

źródło: anywhere.pl

źródło zdjęcia: rt.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej