Połącz się z nami

Gwiazda Gogglebox jest w ciąży! Pokazała piękne ciążowe zdjęcie!

News

Gwiazda Gogglebox jest w ciąży! Pokazała piękne ciążowe zdjęcie!

Program Gogglebox. Przed Telewizorem już od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Osoby, które zdecydowały się wziąć udział w programie stały się pełnoprawnymi celebrytami. Teraz okazuje się, że po raz kolejny rodzina Gogglebox się powiększy! Zobaczcie, która gwiazda Gogglebox jest w ciąży!

Gogglebox. Przed Telewizorem to popularny program stacji TTV, w którym bohaterowie show oglądają telewizyjne programy i w śmieszny sposób je komentują. Nie da się ukryć, że ta produkcja zyskała dużą rzeszę fanów, którzy z chęcią śledzą dalsze losy bohaterów programu. Bez wątpienia najbardziej znanymi osobami są Mateusz Borkowski, który ostatnio drastycznie schudł, czy Sylwia Bomba wraz z Ewą Mrozowską, które cieszą się teraz macierzyństwem. Jak się okazuje, rodzina programu Gogglebox po raz kolejny się powiększy!

Patrycja Szreder, która dołączyła do Gogglebox wraz z Martą Karpińską, w jego 11. sezonie, na swoim Instagramie pokazała piękne zdjęcie, na którym widać już wyraźnie ciążowy brzuszek!

Gwiazda Gogglebox jest w ciąży!

Patrycja Szreder to 30-letnia fotomodelka i influencerka, której profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 300 tysięcy internautów. Jak możemy dowiedzieć się z jej profilu, w zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia pomagała jej koleżanka z programu Ewa Mrozowska.

Jeżeli spojrzymy na zdjęcia na Instagramie Patrycji, od razu w oczy rzuca się jej uroda. Również nie raz w programie udowodniła, że poczucie humoru nie jest jej obce. Teraz na jej profilu pojawiło się cudowne zdjęcie, na którym widać już wyraźnie ciążowe krągłości. Patrycja za pomocą właśnie Instagrama poinformowała swoich fanów, że już za niedługo będzie mamą:

„Kochani chcę się z Wami podzielić cudowną nowiną… Tak… zostanę mamą ❤️ To piękny dla nas czas i nowa rola przed nami ❤️ Nasze największe marzenie właśnie się spełnia ❤️”

Po tej fotografii na profilu Patrycji zaczęły pojawiać się kolejne. Musimy przyznać, że na każdym zdjęciu bohaterka programu Gogglebox wygląda olśniewająco!

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Patrycji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry