“Love Island”: Zwyciężczyni programu w ciąży!

29 maja 2024
Przez: : W.M.

Radosne wieści czekały na fanów reality-show “Love Island. Wyspa miłości”. Angelina z 6. edycji programu, którą zresztą wygrała wspólnie z Sashą, ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Była uczestniczka “Love Island” pokazała ciążowy brzuszek.

Program “Love Island” to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych randkowych programów w telewizji. W każdej edycji widzowie poznają piękne singielki i atrakcyjnych singli, którzy zdecydowali się zamieszkać w hiszpańskiej willi, gdzie przez kilka tygodni mają okazję poznawać inne osoby i otwierać swoje serca na miłość. Niedawno zakończyła się emisja 9 edycji Wyspy Miłości, ale jak wiadomo, większość związków, które narodziły się na oczach widzów, nie przetrwało. Nie da się ukryć, że sporym zaskoczeniem była informacja o końcu związku Zuzy i Jarka. Nie dość, że zwycięzcy 9 sezonu “Love Island” przekazali, że ich związek przeszedł do przeszłości, to okazało się, że Zuza i Jarek rozstali się w dosyć burzliwej atmosferze.
Fani “Love Island” nie tylko żyją tym, co działo się w zakończonej niedawno edycji randkowego reality-show, ale doskonale pamiętają także większość uczestników, którzy brali udział także we wcześniejszych sezonach.

Jedną z par, którą zdecydowanie wzbudzała emocje wśród widzów, byli zwycięzcy 6. edycji “Love Island”, czyli Angelina i Sasha. Chociaż byli Islanderzy próbowali budować swoją relację, ich związek nie przetrwał, a o swojej decyzji poinformowali krótko po zakończeniu emisji show.

“The End 🏝🌷 Kto nie spróbuje ten się nie dowie !
My spróbowaliśmy i się dowiedzieliśmy, że nie było nam pisane w #bigcitylife 🌴🍷🤷🏻‍♂️”
– napisali na Instagramie

Zwyciężczyni “Love Island” w ciąży

Chociaż fani “Love Island” trzymali kciuki za związek Angeliny i Sashy, ich drogi rozeszły się, a byli Wyspiarze zaczęli układać swoje życie u boku innych osób.
Okazuje się, że zwyciężczynię “Love Island” już niebawem czeka zupełnie nowy etap w swoim życiu. Angelina spodziewa się bowiem dziecka. Radosną nowiną pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych.

“Nadszedł ten dzień, kiedy chcę podzielić z wami najpiękniejszą zmianą w swoim życiu! Doskonale pamiętam moment, kiedy życie zaczęło przygotowywać mnie do ciąży, zaczęłam dostawać różne znaki. Mówiłam, że jestem już gotowa i mogłabym mieć dzieci i wtedy powiedziałam swojej mamie, że wydaje mi się, że w moim życiu niedługo nastąpi zmiana. Minął rok i właśnie tak się stało” – napisała

Pod postem byłej uczestniczki pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, nie tylko od jej obserwatorów, ale także od innych Islanderów, którzy tak jak Angelina szukali miłości w randkowym reality-show “Love Island”.
Dołączamy do gratulacji i życzymy Angelinie wszystkiego dobrego!

Angelina z “Love Island” w ciąży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej