Gwiazda “Plotkary” zostanie mamą! Ciąża jej służy!

6 maja 2019
Przez: : M.J

Blake Lively i jej mąż Rayan Reynolds spodziewają się trzeciego dziecka! Para ogłosiła radosną nowinę na premierze filmu Pokemon: Detective Pikachu, w którym aktor użyczył swojego głosu. Kiedy na świece pojawi się ich kolejny potomek i jakiej będzie płci? Zobaczcie!

Blake Lively i Rayan Reynolds

Aktorka i Rayan Reynolds poznali się na planie filmu Green Lantern w 2011 roku. Obydwoje zagrali w nim główne role. Pomimo tego, że między nimi jest 11 lat różnicy, nigdy nie było to dla nich problemem. Para od razu się w sobie zakochała i zaledwie po roku wzięli ślub. W 2014 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka, James, a dwa lata później urodziła się Ines. Aktorzy od samego początku uchodzili za wzorowe małżeństwo i w wielu wywiadach podkreślali, że są dla siebie wsparciem.

Zobacz także: Mąż aktorki opublikował w sieci jej śmieszne zdjęcia!

Blake Lively jest w ciąży

Nie da się ukryć, że aktorska para jest naprawdę szczęśliwa. Kiedy pojawili się na premierze filmu, Lively, aż promieniała ze szczęścia, a jej żółta sukienka, którą wybrała na tę okazję, pięknie podkreślała jej już duży ciążowy brzuszek. Również Reynolds, cały czas chętnie pozował dla fotoreporterów i wyglądał na naprawdę szczęśliwego, więc wszelkie domysły, które jakiś czas temu krążyły w sieci, jakoby para miała przeżywać kryzys, są nieprawdą!

Małżonkowi znani są również z tego, że chronią swojego życia prywatnego. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest aktorka, ani jakiej płci będzie ich trzeci potomek. Na odpowiedź na te pytania, zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

„Mój mąż i ja wybraliśmy zawód, w którym życie prywatne staje się publiczne. Nasze dzieci nie miały wyboru, czy chcą, aby ich życie było publiczne czy nie. Dlatego chcemy zapewnić im jak najwięcej normalności, chcemy, aby miały takie dzieciństwo, jak my” – powiedziała Blake w jednym z wywiadów.

Gwiazda w tym stanie wygląda naprawdę kwitnąco, a my trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i gratulujemy!

Źródło: JastrząbPost

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz