Gwiazda TVP zrobiła coming out! Pokazała zdjęcie z partnerką!

22 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Aktorka znana widzom z produkcji Telewizji Polskiej dokonała coming outu. Joanna Balasz, która grała m.in. w Ojcu Mateuszu pokazała partnerkę, którą jest była dziennikarka TVN-u!

Kim jest Joanna Balasz?

Joanna Balasz to aktorka znany widzom z seriali TVP m.in. Barwy szczęścia, Na dobra i na złe, Ojciec Mateusz i wielu innych. Joasia jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Oprócz ról w serialach, aktorkę można podziwiać na deskach teatru.

Balasz aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i w ostatnim wpisie, jaki pojawił się na jej profilu, zaskoczyła swoich obserwatorów. Jak się bowiem okazało, Joanna ma partnerkę!

Czerwiec jest miesiącem społeczności LGBT. Z tej okazji gwiazdy o odmiennej orientacji seksualnej dokonywały coming out. Jedną z aktorek, która zdecydowała się wyjawić, że jest lesbijką była Helena Urbańska . Wcześniej coming outu dokonały także Marcjanna Lelek oraz Greta Burzyńska.

Coming out gwiazdy TVP!

Kolejną aktorką, która zdecydowała się wyzna, że jest lesbijką jest Joanna Balasz. Partnerka aktorki, z okazji piątej rocznicy związku, zamieściła na swoim koncie zdjęcie z ukochaną:

“Jestem dumna z tego, kim jestem i z kim jestem. Nie tylko w czerwcu, a każdego dnia” – napisała Iwona Piotrowska na Instagramie.


Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od osób ze świata show-biznesu:

“Loveeeeee ♥️♥️♥️” – napisała Urszula Dębska

“Cuuuudowne kobietki❤️💫” – skomentowała Kasia Sawczuk.

“❤️ Piękno ❤️” – zachwyciła się Magda Mołek.

“Duuużo miłości ode mnie, @ivypiotrowska właśnie zobaczyłem Twoją wiadomość! Jeszcze mocniej ukochuje!❤️” – przesłał Qczaj.

Oprócz tego na wyznanie Iwony i Joanny zareagowały takie gwiazd jak: Maria Dębska. Anna Karczmarczyk, Marcelina zawadzka, Katarzyna Zielińska i wielu innych.

Źródło: Instagram Iwony Piotrowskiej/ Joanna Balasz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej