Połącz się z nami

Gwiazdy Harry’ego Potter’a kiedyś i dziś. Sprawdźcie, czy ich poznacie!

Z życia gwiazd

Gwiazdy Harry’ego Potter’a kiedyś i dziś. Sprawdźcie, czy ich poznacie!

Gwiazdy Harry’ego Potter’a zmienili się nie do poznania! Zobacz, czy pamiętasz jak wyglądali parę lat temu!

Niedawno minęło 18 lat od premiery pierwszej części filmowego hitu. Aktorzy zmienili się nie do poznania, przez 8 serii filmu mogliśmy śledzić ich rozwój i postępy na wielkim ekranie.

Harry Potter to seria ośmioczęściowej opowieści o przygodach młodego czarodzieja. Film powstał na podstawie powieści brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. Produkcja okazała się niesamowitym strzałem w dziesiątkę, a tym samym najbardziej dochodową ekranizacją w historii kina. Producenci na film zarobili ponad 7 miliardów dolarów, przy czym budżet wynosił ok. półtora miliarda ! Największe zyski przyniosła ostania część pt. „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II”.

Gwiazdy Harry’ego Potter’a kiedyś i dziś. Poznajecie ich?

źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=UULkPZ1dPYg

Daniel Radcliffe popularny Harry zdobył dwie nagrody Teen Choice i dwa Złote Popcorny, w 2008 roku magazyn ”Forbes” uznał go najlepiej zarabiającym nastolatkiem w show-biznesie.

Główne role w filmie zagrała trójka nastolatków: Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson, dla których był to początek do sławy. Cały czas świat śledził ich losy oraz to jak się zmieniali. Niektórzy z nich wciąż podążają aktorską ścieżką, lecz część wybrała dla siebie inną drogę.  Pierwsza część „Harry Potter i kamień filozoficzny” ukazała się 4 listopada 2001, co oznacza, że całe trio aktorów jest już po 30-stce. Niestety kilku bohaterów superprodukcji opuściło nas na zawsze. Odtwórca roli profesora Albusa Dumbledore’a, Richard Harris zmarł w 2002 r. Z każdą następną częścią gwiazdy filmu zmieniały się coraz bardziej.

źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=UULkPZ1dPYg

Emma Watson w wieku 13 lat znalazła się na 10. Miejscu rankingu najseksowniejszych nastolatek, dwa lata później została najmłodszą aktorką, która pojawiła się na okładce magazynu „Teen Vogue”. Została wybraną twarzą brytyjskiej marki odzieżowej Burberry i był to jej debiut w świecie modelingu.

źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=UULkPZ1dPYg

Rupert Grint jeden z najbardziej znanych „rudzielców” w show-biznesie, ma na swoim koncie aktorskim nie tylko serie „Harry’ego Potter’a”, ale role m. In. W filmie „Śniegi wojny”, „Przekręt” czy „Charlie musi umrzeć”.
Idole milionów fanów przestali być już małymi czarodziejami z Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Stali się dorosłymi, całkiem inaczej wyglądającymi osobami.

Czy poznalibyście ich mijając na ulicy ?
Jak dużą metamorfozę przeszli ? A może wcale się nie zmienili ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry