Gwiazdy na pięknych portretach. Realizm obrazów przyciąga wzrok?

20 listopada 2019
Przez: : P.Z.

Ostatnio Tamara Arciuch na Instagramie zamieściła swój bardzo realistyczny portret. Obraz inspirowany był faktografią i jak się okazuje nie tylko Tamara, ale także inne gwiazdy, stały się bohaterami dzieł utalentowanej malarki. Zobaczcie zatem Gwiazdy na pięknych portretach!

Z pewnością często może my zobaczyć twarze znanych ludzi na pięknych fotografiach, rzadziej możemy ich oglądać na pięknych obrazach. Jednak inspiracja tej malarki są ludzie, a zwłaszcza ich twarze.

„Kocham ludzi, ich różnorodność, bo właściwie każdy z nas jest inny, jedyny, niepowtarzalny i pragnie być indywidualnością, pragnie się wyróżniać. Dlatego wybrałam portret, który ukazuje tę piękną indywidualność” – powiedziała w wywiadzie artystka.

Marta Judkowiak, bo o nią chodzi, maluje portrety znanych ludzi, a wśród jej dzieł możemy odnaleźć portrety między innymi Piotra Adamczyka, Nergala, Katarzyny Nosowskiej, Patryka Vegi, a także Joanny Przetakiewicz czy Tamary Arciuch. Gwiazdy Hollywood również są obiektem zainteresowania portrecistki.

Artystka chętnie prezentuje swoje prace na Instagramie, a gwiazdy na nich widoczne nie pozostawiają tego bez reakcji.

„Gratuluję talentu. Zna Pani teraz moją twarz lepiej niż ja sam” – napisał Piotr Adamczyk.

Z kolei Adam „Nergal” Darski spotkał się z nią osobiście i sam podpisał swój portret. Tamara Arciuch zaś udostępniła na swoim profilu piękną pracę Marty.

“Najpierw @panipanfotograf zrobili mi piekne zdjęcie a teraz zdolna artystka namalowała z niego portret. Dowiedziałam się o nim przypadkiem. To zaszczyt byc inspairacją dla talentów. Dziekuję. @mju_artystycznie”. – napisała aktorka.

Gwiazdy na pięknych portretach. Zobaczcie!

Tamara Arciuch portret i fotografia.
Kasia Nosowska portret i fotografia.
https://www.instagram.com/p/B0tljOwiEBU/
Piotr Adamczyk
https://www.instagram.com/p/B1MgWHSC_DD/
Adam Darski
Joanna Przetakiewicz

Zdjęcie Joanny Przetakiewicz między innymi do zobaczenia tutaj

I co sądzicie o tych portretach!

Trzeba przyznać, że portret malowany przez artystkę trudno odróżnić od fotografii, na podstawie której powstał. Marta Judkowiak doczekała się również wernisażu swoich prac. Wystawa miała miejsce w kwietniu tego roku i nosiła nazwę “Twarzą w twarz”, a na niej portrety między innymi: Roberta De’Niro, Jacka Nickolsona czy Ala Pacino. Z pewnością odwiedzający byli pod wrażeniem jej portretów na żywo.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować artystce talentu. Jesteśmy pod wrażeniem!

Dla ciekawych – więcej prac artystki do zobaczenia tutaj.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej