Połącz się z nami

Gwiazdy na pięknych portretach. Realizm obrazów przyciąga wzrok?

Gwiazdy na pięknych portretach

News

Gwiazdy na pięknych portretach. Realizm obrazów przyciąga wzrok?

Ostatnio Tamara Arciuch na Instagramie zamieściła swój bardzo realistyczny portret. Obraz inspirowany był faktografią i jak się okazuje nie tylko Tamara, ale także inne gwiazdy, stały się bohaterami dzieł utalentowanej malarki. Zobaczcie zatem Gwiazdy na pięknych portretach!

Z pewnością często może my zobaczyć twarze znanych ludzi na pięknych fotografiach, rzadziej możemy ich oglądać na pięknych obrazach. Jednak inspiracja tej malarki są ludzie, a zwłaszcza ich twarze.

„Kocham ludzi, ich różnorodność, bo właściwie każdy z nas jest inny, jedyny, niepowtarzalny i pragnie być indywidualnością, pragnie się wyróżniać. Dlatego wybrałam portret, który ukazuje tę piękną indywidualność” – powiedziała w wywiadzie artystka.

Marta Judkowiak, bo o nią chodzi, maluje portrety znanych ludzi, a wśród jej dzieł możemy odnaleźć portrety między innymi Piotra Adamczyka, Nergala, Katarzyny Nosowskiej, Patryka Vegi, a także Joanny Przetakiewicz czy Tamary Arciuch. Gwiazdy Hollywood również są obiektem zainteresowania portrecistki.

Artystka chętnie prezentuje swoje prace na Instagramie, a gwiazdy na nich widoczne nie pozostawiają tego bez reakcji.

„Gratuluję talentu. Zna Pani teraz moją twarz lepiej niż ja sam” – napisał Piotr Adamczyk.

Z kolei Adam „Nergal” Darski spotkał się z nią osobiście i sam podpisał swój portret. Tamara Arciuch zaś udostępniła na swoim profilu piękną pracę Marty.

„Najpierw @panipanfotograf zrobili mi piekne zdjęcie a teraz zdolna artystka namalowała z niego portret. Dowiedziałam się o nim przypadkiem. To zaszczyt byc inspairacją dla talentów. Dziekuję. @mju_artystycznie”. – napisała aktorka.

Gwiazdy na pięknych portretach. Zobaczcie!

Tamara Arciuch portret i fotografia.
Kasia Nosowska portret i fotografia.
Piotr Adamczyk
Adam Darski
Joanna Przetakiewicz

Zdjęcie Joanny Przetakiewicz między innymi do zobaczenia tutaj

I co sądzicie o tych portretach!

Trzeba przyznać, że portret malowany przez artystkę trudno odróżnić od fotografii, na podstawie której powstał. Marta Judkowiak doczekała się również wernisażu swoich prac. Wystawa miała miejsce w kwietniu tego roku i nosiła nazwę „Twarzą w twarz”, a na niej portrety między innymi: Roberta De’Niro, Jacka Nickolsona czy Ala Pacino. Z pewnością odwiedzający byli pod wrażeniem jej portretów na żywo.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować artystce talentu. Jesteśmy pod wrażeniem!

Dla ciekawych – więcej prac artystki do zobaczenia tutaj.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry