Połącz się z nami

Gwiazdy na premierze filmu „25 lat niewinności”. Zobaczcie!

Gwiazdy na premierze filmu

Z życia gwiazd

Gwiazdy na premierze filmu „25 lat niewinności”. Zobaczcie!

W Warszawie 10 września odbyła się uroczysta premiera filmu w reżyserii Jana Holoubka, opartego na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komedy. Przekonajcie się, jak przebiegało to wydarzenie, bo okazuje się, że ten dzień Tomasz zapamięta również z innego powodu. Zobaczcie także gwiazdy na premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomasz Komedy”. Jak się prezentowały? Sprawdźcie sami!

Już 18 września do kin wejdzie poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komedy, którymi przed laty żyła cała Polska. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to bowiem opowieść o życiu młodego mężczyzny, który został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za popełnienie brutalnego przestępstwa. Reżyserem filmu jest Jan Holoubek, a zagrali w nim m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki. W tytułową rolę wcielił się zaś Piotr Trojan, który niewątpliwie miał bardzo trudne zadanie aktorskie.

Uroczysta premiera

Uroczysta premiera filmu odbyła się w ubiegły czwartek w Warszawie 10 września. Stawił się tam również sam Tomasz Komeda i ten dzień okazał się dla niego podwójnie ważny. Tuż po premierze filmu bowiem Tomasz wstał, następnie ukląkł i oświadczył się swojej ukochanej Anie Walter. Powiedziała „tak”, a publiczność nagrodziła zakochanych owacją na stojąco. Wzruszony Komenda dodał, że „dostał nowe życie”, zdradził też, że niebawem na świecie pojawi się ich dziecko.

Gwiazdy na premierze filmu

Sam film poruszył wiele ogładzających go osób i spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem. Oczywiście obraz wzbudzał poczucie niesprawiedliwości, jakie spotkało młodego człowieka skazanego za nie swoje winy.

Po premierze gwiazdy tam obecne pisały o filmie w samych superlatywach:

„Znakomity film opowiadający o jednym z największych skandali polskiego wymiaru sprawiedliwości” – napisała Anna Kalczyńska

„Ostatni raz płakałam tak w kinie na „Titanicu” … Film jest niezwykły.” – napisała Edyta Herbuś na Instagramie

…. brak mi słów….. nie wiem co napisać. Musicie zobaczyć…. mądry, piękny, wzruszający do głębi….. jak to wszystko się mogło stać???? Bardzo jestem dumna z @jan_holoubek – napisała Magdalena Różczka

Zobaczcie zatem również, jak się prezentowały gwiazdy!

Gwiazdy na premierze filmu
Źródło: https://www.instagram.com/p/CE96FzSDAZP/
Gwiazdy na premierze filmu
Źródło: https://www.instagram.com/p/CE96FzSDAZP/

I co sądzicie o przybyłych na premierę?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry