Gwiazdy PODJĘŁY internetowe WYZWANIE! Czym jest Bottle Cap Challenge? Musicie to zobaczyć!

12 lipca 2019
Przez: : M.J

Internet znowu oszalał! Gwiazdy na całym świecie stają przed nowym wyzwaniem, które nosi nazwę Bottle Cap Challenge! Co to takiego? Zobaczcie!

Bottle Cap Challenge

Po Ice Bucket Challenge, które polegało na, oblewaniu się lodowatą wodą z wiadra przyszedł czas na nowe wyzwanie, które również podbija internet. Zasady Bottle Cap Challenge są “banalnie” proste, a mianowicie trzeba odkręcić zakrętkę od butelki za pomocą kopnięcia!

Zobacz także: Olga Bołądź wymyśliła nowe wyzwanie! Czym jest #boladzchallenge?

Jest to bez wątpienia nowy hit internetu, a w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej krótkich filmików, na których gwiazdy podejmują, mogłoby się wydawać, z pozoru proste zadanie. Tym razem nie oblewają się lodowatą wodą, ale muszą odkręcić zakrętkę od butelki tylko za pomocą kopnięcia z półobrotu. Nie wolno im przewrócić ani przesunąć butelki! Wszyscy pokazali filmiki w zwolnionym tempie, aby nagranie było jeszcze bardziej efektowne.

W zabawie wzięło udział już mnóstwo gwiazd, a swoje wyczyny chętnie publikują w internecie. Komu udało się sprostać temu zadaniu? Zobaczcie!

Ania i Robert Lewandowscy wyzwanie

Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem, Robertem Lewandowskim chętnie podeszli do tego wyzwania i jak możemy się domyślić, udało im się to bez najmniejszego problemu. Ania jak wiemy, jest byłą zawodniczką karate!

Nie dziwi nas również to, że Robert bez najmniejszych problemów sprostał temu wyzwaniu! Wyczyn Lewandowskiego skomentował sam Novak Djokovic, który obiecał, że za jakiś czas również pokaże swoją wersję wyzwania! Nie możemy się doczekać!

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Gwiazdy w Bottle Cap Challenge

Zobaczcie również, jak poradzili sobie uczestnicy“Top Model”Karolina Pisarek i Jakub Kosel?

Model nieco uprościł sobie zasady tego wyzwania, ale jego filmik i tak robi furorę w sieci!

Z polskiego show-biznesu wyzwania podjął się również Jakub Karaś z zespołu “The Dumplings”! Gratulujemy!

W Bottle Cap Challenge wzięła udział również Mariah Carey, która nie kopnęła zakręconej butelki, ale… odkręciła zakrętkę swoim niesamowitym głosem! To dopiero jest wyzwanie! Musicie to zobaczyć!

Również wiele gwiazd zza oceanu ma już za sobą kopnięcie z półobrotu!

Jason Statham- popularny amerykański aktor.

Diplo- amerykański DJ i producent muzyczny.

John Mayer- amerykański kompozytor, wokalista i gitarzysta.

Conor McGregor- zawodnik MMA.

A Wy podjęliście już wyzwanie Bottle Cap Challenge?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej