Połącz się z nami

Gwiazdy wspierają akcję „Przerwa na bajkę” w ramach #zostańwdomu

Gwiazdy wspierają akcję

News

Gwiazdy wspierają akcję „Przerwa na bajkę” w ramach #zostańwdomu

Gwiazdy wspierają akcję „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie”, pod hashtagiem #przerwanabajke. Pomysł został zainspirowany trudnymi chwilami związanymi z kwarantanną z powodu panującego koronawirusa. Czytanie bajek ma umilić rodzinom wspólnie spędzany czas w domu.

Sytuacja na świecie jest niezwykle poważna i niestety cały czas się pogarsza. Rozprzestrzeniający się koronawirus zabija coraz więcej osób. Na ten moment osób chorych jest aż 218 823 z czego 8 810 to ofiary śmiertelne. Sytuacja w naszym kraju również ulega ciągłemu pogorszeniu. Aktualnie liczba osób zarażonych wynosi 287 i zmarło 5 osób. Z tego powodu zaleca się pozostanie w domu. W internecie powstała akcja #zostanwdomu, a ramach tego „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie”.

Gwiazdy wspierają akcję „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie”

Z powodu zaleceń związanych z pozostaniem w domu, wiele znanych osób publikuje zdjęcia lub filmiki jak spędza swój wolny czas. Namawiają i szerzą wiedzę na ten profilaktyki i zaleceń rządu. To niezwykle dobra inicjatywa!

Kolejną z nich jest czytanie przez gwiazdy bajek dla dzieci, które będzie można odsłuchać na ich instastory. Biorą w nich udział: Kasia Zielińska, Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan oraz Michał Piróg.

Kasia Zielińska na swoim Instagramie napisała:

„Kochani, tak jak obiecałam, startuję a raczej startujemy z akcją dla wszystkich Rodziców, którzy chcą w tym teraz trudnym czasie odetchnąć w domu choć na chwilę od swoich pociech.
Podzwoniłam po super ludziach i nawet chwili się nie wahali, żeby dołączyć do akcji❣️❣️❣️

Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan oraz rodzynek Michał Piróg❤️

Akcja nazywa się „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie”
Hasztag naszej akcji to #przerwanabajkę ❤️
We środę i w piątek między 15.30 a 19 będziemy na swoich instastory LIVE czytali bajki. Non stop. Co pół godziny zaczyna czytać inna osoba. Oto rozpiska godzinowa:
15.30 Mela Koteluk
16 Ania Dereszowska
16.30 Basia Kurdej
17 Michał Piróg
17.30 Natalka Kukulska
18 Marta Zmuda
18.30 Kasia Zielińska

Każdy z nas wybrał sobie ukochane bajki. Rozpiskę tytułów znajdziecie w banerze, który umieszczam u góry.
Wiem, że w tym trudnym czasie, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Rodzice, wystarczy ze włączycie nas na telefonie lub ipadzie, przygotujecie jakąś drobną przekąskę dla swoich maluchów, posadzicie je w wygodnym miejscu….
I ZROBIONE!!!! Zapraszamy do bajkowego kina! Dawka pozytywnych emocji murowana!!!! Do zobaczenia!!! Zapraszamy!!!

Ps. Dziękuję wszystkim moim wspaniałym znajomym, którzy znaleźli czas na bajkowe wycieczki. Pati, dzięki za oprawę graficzną!!!!
Kocham Was!

View this post on Instagram

Kochani, tak jak obiecałam, startuję a raczej startujemy z akcją dla wszystkich Rodziców, którzy chcą w tym teraz trudnym czasie odetchnąć w domu choć na chwilę od swoich pociech. Podzwoniłam po super ludziach i nawet chwili się nie wahali, żeby dołączyć do akcji❣️❣️❣️ Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan oraz rodzynek Michał Piróg❤️ Akcja nazywa się „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie” Hasztag naszej akcji to #przerwanabajkę ❤️ We środę i w piątek między 15.30 a 19 będziemy na swoich instastory LIVE czytali bajki. Non stop. Co pół godziny zaczyna czytać inna osoba. Oto rozpiska godzinowa: 15.30 Mela Koteluk 16 Ania Dereszowska 16.30 Basia Kurdej 17 Michał Piróg 17.30 Natalka Kukulska 18 Marta Zmuda 18.30 Kasia Zielińska Każdy z nas wybrał sobie ukochane bajki. Rozpiskę tytułów znajdziecie w banerze, który umieszczam u góry. Wiem, że w tym trudnym czasie, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Rodzice, wystarczy ze włączycie nas na telefonie lub ipadzie, przygotujecie jakąś drobną przekąskę dla swoich maluchów, posadzicie je w wygodnym miejscu…. I ZROBIONE!!!! Zapraszamy do bajkowego kina! Dawka pozytywnych emocji murowana!!!! Do zobaczenia!!! Zapraszamy!!! Ps. Dziękuję wszystkim moim wspaniałym znajomym, którzy znaleźli czas na bajkowe wycieczki. Pati, dzięki za oprawę graficzną!!!! Kocham Was! #przerwanabajkę #zostańwdomu #zostajewdomu

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Co sądzicie o akcji z czytaniem bajek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry