Hakiel wydał oświadczenie w sprawie swojej nowej partnerki!

27 września 2022
Przez: : M.S.

Były mąż Kasi Cichopek aktualnie spotyka się z tajemniczą blondynką, którą coraz śmielej pokazuje w swoich social mediach.

Rozstanie Hakiela i Cichopek

Na początku marca, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wydali oświadczenie, w którym poinformowali swoich obserwatorów o rozstaniu. Wiadomość o rozpadzie małżeństwa zelektryzowała polskie media, a także fanów tej pary. Szybko zaczęto snuć domysły na temat powodu rozstanie Hakielów. Pojawił się plotki o tym, że to Kasia zostawiła męża dla swojego programowego partnera, Macieja Kurzajewskiego. Co więcej, Hakiel podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się ktoś trzeci.

Po czasie jednak, Cichopek zdementowała krążące plotki i zapewniła, że z Kurzajewskim łączą ją jedynie relacja zawodowe.

W międzyczasie, były mąż gwiazdy TVP wyjawił, że nie jest już samotny. Marcin Hakiel od pewnego czasu jest w nowym związku i coraz śmielej pokazuje swoją nową miłość.

Tancerz wielokrotnie publikował na swoim Instagramie zdjęcia, an których widać sylwetkę swojej partnerki, jednak do tej pory nie, Hakiel nie zdecydował się ujawniać jej twarzy.

W wywiadzie dla Super Expressu natomiast wyznał, że nowa ukochana mieszka we Wrocławiu. Zdradził także, że jego partnerka jest mamą i ma córeczkę w podobny wieku do Helenki. Dziewczynki zdążyły się już zaprzyjaźnić.

Oświadczenie Marcina Hakiela w sprawie nowej partnerki

W ostatnim czasie, obserwatorzy tancerza zaczęli atakować go za to, że nie chce ujawnić tożsamości swojej ukochanej. W związku z tym, Hakiel zdecydował się wydać w tej kwestii oświadczenie. Były mąż Kasi Cichopek wyjaśnił, że jego kobieta nie życzy sobie ujawnienia swojej tożsamości, co nie oznacza, że Marcin nie może pokazywać ich wspólnych zdjęć bez pokazywania jej twarzy:

“Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M”

Nie da się ukryć, że wielu obserwatorów Hakiela wyczekiwało momentu, w którym Marcin ujawni tożsamość swojej ukochanej, jednak wiele wskazuje na to, że ta chwile szybko nie nadejdzie.

Jesteście ciekawi, jak wygląda nowa partnerka Marcina Hakiela?

Źródło: Instagram Marcina Hakiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej