Połącz się z nami

Halejcio poprowadzi nowy program telewizyjny. Sprawdźcie jaki?

Halejcio poprowadzi nowy program

News

Halejcio poprowadzi nowy program telewizyjny. Sprawdźcie jaki?

Klaudia Halejcio poprowadzi nowy autorski program Telewizji WP, który już w sierpniu 2020 zagości na ekranach telewizorów. Sprawdźcie sami, o jaki program chodzi?

Klaudia Halejcio to gwiazda młodego pokolenia, którą możemy oglądać obecnie zarówno w filmach, spektaklach teatralnych, jak i serialach. Swoją karierę aktorską zaczynała jako mała dziewczynka, w serialu „Złotopolscy”, następnie pokazywała się w różnych produkcjach. Widzieliśmy ją między innymi w serialu „Pierwsza Miłość”, „Rezydencja”, a także „Przepis na życie” czy „Hotel 52”.

Wystąpiła również w pierwszej edycji tanecznego show TVP „Dance, dance, dance”, gdzie swoimi występami przysparzała widzom wielu emocji. Klaudia sprawdza się też jako influencerka, promując różne produkty w sieci.

Jak widać, aktorka chętnie podejmuje nowe wyzwania. W ślad za tym często idą również zmiany wizerunkowe, których się nie boi. Lubi ona też zmieniać, dopieszczać i dbać o swoje wnętrza, które chętnie pokazuje, chociażby na Instagramie.

Zamiłowanie do pięknych wnętrz, a także obycie z telewizyjnym światem z pewnością skłoniło produkcję nowego telewizyjnego programu do wyboru właśnie jej na prowadzącą.

A co to za program?

Halejcio poprowadzi nowy program telewizyjny.

Program będzie nosił tytuł „Remont w prezencie” i ma zadebiutować w Telewizji WP już w sierpniu 2020 roku. Ekipa programu będzię przeprowadzić remont jednego pomieszczenia podczas nieobecności lokatorów.

Programy o remontowaniu i urządzaniu wnętrz w naszej ramówce cieszą się ogromną popularnością. To idealny moment, by zaproponować widzom własny format, który stanowi nową jakość w tym obszarze. „Remont w prezencie” to nie tylko metamorfoza wybranego pomieszczenia, ale także idealna okazja dla bliskich osób, by odnowić relację, czy po prostu spędzić wspaniały czas podczas urlopu niespodzianki„- Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

W castingu zostaną wyłonione osoby, które sprezentują remont swoim bliskim, których dodatkowo produkcja wyśle na tygodniowy urlop. Podczas wyjazdu domowników w nieznane miejsce w Polsce, pod czujnym okiem architekta będą zachodzić zmiany w ich wnętrzu.

Cały cykl ma zawierać 10 odcinków, w których udział weźmie 10 rodzin. Nagrania mają rozpocząć się w czerwcu i być prowadzone zgodnie z obecnymi wytycznymi sanitarnymi.

Co sądzicie o wyborze Klaudii na prowadzącą tego typu program? Myślicie, że sprawdzi się w nowej roli?

My trzymamy za nią kciuki!

https://www.instagram.com/p/CAQKCQNlwyZ/

Więcej o Telewizji WP znajdziecie -> TUTAJ!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry