Halejcio w modnym i niezwykle wygodnym kombinezonie idealnym na lato! Dostępny na każdą kieszeń!

14 maja 2023
Przez: : M.J

Klaudia Halejcio kocha modę i to z wzajemnością. W garderobie aktorki gości przeróżna odzież – zarówno ta od drogich projektantów, jak i ze znanych sieciówek. Zobaczcie jej najnowszą modową perełkę, która musi znaleźć się w Waszej kolekcji!

Klaudia Halejcio – styl

Klaudia Halejcio nie stawia na jeden styl. W garderobie aktorki i influencerki znajdziecie przeróżne fasony i kroje odzieży – zarówno sportowe, jak i bardzo eleganckie. Klaudia nie decyduje się również na zakup ciuchów wyłącznie u drogich projektantów. Niejednokrotnie udowodniła, że by stworzyć ciekawą i modną stylizację można zrobić to, za nieduże pieniądze, wykorzystując do tego modną odzież z sieciówek!

Ostatnio informowaliśmy Was o świetnym zestawie do ćwiczeń w stylu Klaudii. Co ciekawsze, dostaniecie go w znanej sieciówce Sinsay w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Innym razem naszą uwagę przykuła modna bluza Klaudii od marki Velsantimo.

ZOBACZ TAKŻE: Halejcio w bluzie za blisko 600 złotych! Idealna na wiosnę, ale czy warta swojej ceny?

Kombinezon letni

Klaudia Halejcio zaprezentowała na jednej ze swoich relacji ciekawą modową perełkę. Jest nią modny kombinezon w letni print – biało-niebieski kolor. Jak się okazuje pochodzi on z oferty marki Bonprix. Jego model to Kombinezon z dżerseju ze zrównoważonej wiskozy.

Kombinezon jest obcisły, jednak jego posiada wiązany pasek w talii. Nie ma rękawów, a jego nogawki są szerokie w udach. Ta modowa perełka świetnie podkreśli Waszą talię i zapewni komfort podczas noszenia.

Cena letniego kombinezonu Klaudii wynosi 124,99 złote, co jest jego wielkim plusem!

Klaudia Halejcio
Halejcio w kombinezonie od marki Bonprix

Jak podoba się Wam kombinezon Klaudii?

Źródło: Instagram Klaudii Halejcio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej