Połącz się z nami

Halina Żytkowiak – druga żona Krzysztofa Krawczyka. Kim była? Poznajcie ich historię!

Kim była Halina Żytkowiak

Z życia gwiazd

Halina Żytkowiak – druga żona Krzysztofa Krawczyka. Kim była? Poznajcie ich historię!

Nagła i niespodziewana śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła całą Polskę. Jeden z najwybitniejszyych muzyków w naszym kraju zmarł w Poniedziałek Wielkanocny w wieku 74 lat. Artysta był żonaty trzykrotnie. Kim była jego druga żona, Halina Żytkowiak? Poznajcie szczegóły.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

W ostatnich tygodniach Krzysztof Krawczyk zachorował na Covid-19. Po kilku dniach trafił do szpitala, jednak zarówno artysta jak i jego żona uspokajali zmartwionych fanów, że jego stan zdrowia nie jest zły. 3 kwietnia Krzysztof opuścił szpital. Zamieścił nawet na swoim profilu w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że wrócił do domu i swojej żony.

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!„ – napisał Krawczyk dwa dni przed swoją śmiercią.

Dwa dni później, 5 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny do mediów trafiła wstrząsająca informacja o śmierci Krawczyka. Artysta zmarł w wieku 74 lat.

Zobacz także: Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka

Kim była Halina Żytkowiak

Wspominając Krzysztofa Krawczyka, warto również przybliżyć jego życie prywatne. Artysta podczas swojego życia wstępował w związek małżeństwa aż trzykrotnie. Pierwszą żoną artysty była koleżanka ze szkoły, Grażyna Adamus. Niestety związek ten rozpadł się z powodu zdrady Krzysztofa.

Następnie Krawczyk związał się z Haliną Żytkowiak. Kobieta była również uzdolniona muzycznie i w 1969 roku dołączyła do zespołu Trubadurzy. Warto zaznaczyć, że w tym samym roku współpracę z zespołem rozpoczął także Krawczyk. Po czasie połączyło ich uczucie, a para postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam Halina Żytkiewicz zasugerowała mężowi, aby rozpoczął karierę solową. Owocem ich miłości jest syn – Krzysztof Krawczyk Junior.

Niestety ich relacja niedługo później zaczęła się psuć i ostatecznie zdecydowali się na rozstanie. Krzysztof wrócił wówczas do Polski, natomiast Halina została w USA. Kobieta zmarła 22 marca 2011 roku w Los Angeles, w wieku 63 lat. Przegrała walkę z rakiem płuc. Krzysztof jak i jego syn nie pojawili się na pogrzebie Haliny.

Wiedzieliście kim była Halina Żytkowiak?

źródło: Instagram, party.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry