Połącz się z nami

Halle Berry pokazała umięśniony brzuch! Nie do wiary, że ma 53 lata!

Halle Berry pokazała umięśniony brzuch

Z życia gwiazd

Halle Berry pokazała umięśniony brzuch! Nie do wiary, że ma 53 lata!

Halle Berry pokazała umięśniony brzuch! Aż ciężko uwierzyć, że aktorka w sierpniu skończyła 53 lata! Wygląda, jak gwiazda fitness!

Halle Berry z pewnością jest jedną z najpiękniejszych amerykańskich aktorek. Jej wyjątkowa uroda zachwyca niejednego widza. Ponadto, Halle nie można odmówić ogromnego talentu.


Halle Berry i idealne ciało!

Aktorka jak na swoje lata wygląda naprawdę imponująco. Gwiazda wielokrotnie podkreśla, że bardzo dba o swój wygląd i kondycję fizyczną. Aktorka zawsze mogła pochwalić się niezwykle szczupłą i zgrabną sylwetką, jednak nie spodziewaliśmy się, że ciało 53-latki jest tak wysportowane! Halle wygląda jak gwiazda fitness.

Aktorka nie raz pokazywała na swoim Instagramie, jak dba o swoją formę publikując różne zdjęcia i filmiki z treningów. Tym razem jednak gwiazda totalnie wszystkich zaskoczyła!

Halle przygotowuje się właśnie do jednej z ról. Aktorka ma zagrać zawodniczkę MMA. W związku z tym, gwiazda musiała poświecić mnóstwo czasu i włożyć ogrom wysiłku, by realnie odzwierciedlić postać, którą ma grać. Efekty jej pracy widać gołym okiem i nie da się ukryć, że widok umięśnionego brzucha Halle nie jednego wprawiła w osłupienie!

Halle Berry pokazała umięśniony brzuch!

Rezultatami ciężkich treningów, gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje tzw. „kaloryfer”.

Nie ma lepszego uczucia niż ustalenie celu i jego realizacja”– podpisała.

Fani aktorki nie kryli zachwytu jej formą. Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy wyrażających podziw dla gwiazdy.

My również jesteśmy zdumieni świetną sylwetką gwiazdy. Aż ciężko uwierzyć, że w sierpniu gwiazda skończyła 53 lata, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry