Halloween u Majdanów! Jak zawsze zaskoczyli przebraniem!

31 października 2020
Przez: : J.J

Majdanowie od zawsze uwielbiają przebieranki i w tym temacie nic się nie zmieniło. Obecny rok jest jednak inny od pozostałych zatem postawili również na bardzo oryginalne i nieprzypadkowe przebrania. Halloween u Majdanów! Jak zawsze zaskoczyli przebraniem!

Majdanowie to jedno z najbardziej popularnych małżeństw w polskim show-biznesie. W tym roku na świecie powitali swojego pierwszego, wspólnego synka – Henia, który dołączył do dwóch synów Małgosi z wcześniejszego małżeństwa.

Małgosia i Radek pomimo natłoku obowiązków domowych wciąż pozostają w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Chętnie dzielą się nie tylko życiem prywatnym i zawodowym ale angażują się w życie kraju.

Każdy, kto choć trochę śledzi ich życie doskonale wie, że Majdanowie uwielbiają przebieranki. Udowodnili to w latach poprzednich, kiedy podczas halloweenowej pory dodawali zdjęcie w doskonale przygotowanych przebraniach.

Halloween u Majdanów! Jak zawsze zaskoczyli przebraniem!

Ten rok różni się na tle innych lat. Składa się na to kilka rzeczy. Jedną z nich jest jest sytuacja polityczna w naszym kraju. 22 października Trybunał Konstytucyjny zakazał usuwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu. Ta wiadomość wywołała prawdziwą burzę w naszym kraju, o czym niejednokrotnie Was informowaliśmy. Małgorzata z rodziną odnosząc się do tego wydarzenia zdecydowała się nieprzypadkowo na stroje wzorowane na tych, z amerykańskiego serialu “Opowieść podręcznej”:

#halloween2020 takie #halloweencostume 🤷‍♀️ Przypadek? Nie sądzę💁‍♀️ uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci, skazując i ją, i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami 🤦‍♀️ deklarując ogromną odwagę i prawie gotowość do oddania życia za ojczyznę, jednocześnie boją się, pod hejterskim komentarzem podpisać imieniem i nazwiskiem 🤷‍♀️ tylko taki strój nam przyszedł do głowy 🤷‍♀️”

Halloween u Majdanów! Jak zawsze zaskoczyli przebraniem!

Małgosia odniosła się również do ostrego postu, który skierowała do polityków PiSu, a który usunęła parę dni później, tłumacząc tego powody:

“i tak btw: to właśnie z powodu tych pięknych kawalerów i ich jeszcze piękniejszych połówek skasowałam pewien wpis. Nie tylko dlatego, że boję się konsekwencji, bo jako wykształcony prawnik, wiem jaki jest porządek prawny kraju, w którym żyję i nie wrzucam sobie ot tak, tej wagi, spontanicznych postów. Skasowałam go m.in. po to, by chronić wszystkich tych, którzy odważnie, imieniem i nazwiskiem w komentarzach wyrazili swoje poparcie dla jego treści. Nie chcę pomagać „umiłowanym synom ojczyzny”, którzy z anonimowych kont obrażali spokojnych i z ogromnym poczuciem humoru ludzi. Więc #nolitetebastardescarborundorum 💪”

Rozenek poruszyła także temat wszechobecnych protestów. Podziękowała osobom zaangażowanym w nie oraz wyraziła swoje ogromne wsparcie:

“Siła jest kobietą
Miłość jest kobietą
Polska jest kobietą

I znów, zachęcam wszystkich tych miłujących Boga, ale zapominających o umiłowaniu bliźniego, kochających płody, a nienawidzących człowieka, mających Boga, Honor i Ojczyznę na ustach, a w ręku pałki do bicia kobiet i słabszych, o pozostawianie swoich wpisów i komentarzy. W nich, niby mówicie o mnie, a tak naprawdę najwiecej mówicie o sobie 🤷‍♀️ a oglądając w zaciszu domowej kwarantanny obrazki z wczoraj, pękałam z dumy i radości jakich cudownych mamy ludzi. Oni dają nadzieje, że „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” musimy się tylko nauczyć rozmawiać 😊 JESTEM Z WAMI 🇵🇱”

Jak oceniacie przebranie Majdanów? Strzał w dziesiątkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej