Hanna Balcerzak: [wiek, Hotel Paradise, związek, Instagram]

30 sierpnia 2022
Przez: : KS

Hanna Balcerzak to jedna z uczestniczek 6. edycji programu Hotel Paradise. Nie da się ukryć, że dziewczyna szybko wywołała poruszenie wśród internautów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Hanna Balcerzak: wiek

Z dostępnych w sieci informacji możemy dowiedzieć się, że Hania ma 23 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Swoją codzienność dzieli między salon kosmetyczny i butik, w którym pracuje.

Uczestniczka Hotel Paradise 6 już jako 18-latka postanowiła się usamodzielnić. Nie ukrywa, że w dzieciństwie potrzebowała dużo uwagi ze strony rodziców i najbliższych, przez co zdecydowanie była rozpieszczana. Mimo to, znała wyznaczone granice i trzymała się zasad, według których ją wychowywano.

23-latka zapewnia, że żadna praca nie jest dla niej ujmą. W przyszłości chciałaby stworzyć własne imperium kosmetyczne. Jej pasją jest jazda konna. Niemal zawsze stawia na swoim. Uważnie śledzi swoich wrogów, aby w chwili zagrożenia wiedzieć, który słaby punkt zaatakować.

Hania Hotel Paradise 6
Hania Hotel Paradise 6

Zobacz także: Co wiemy o Grzegorzu z Hotel Paradise 6?

Hanna Balcerzak: Hotel Paradise

Hania zdradziła, że ma już za sobą dwie poważne relacje. Mimo, że z każdą z nich wiązała duże nadzieje, ostatecznie zakończyły się z wielkim hukiem. Doświadczenie nauczyło ją, aby w relacjach damsko-męskich być ostrożniejszą i mniej ufną.

Mimo wszystko, nie zamyka się na poznawanie nowych osób. Liczy, że spotka prawdziwą miłość. Być może stanie się to w Hotelu Paradise. Jej ideałem mężczyzny jest brunet z zarostem. Najlepiej wysoki. Musi nadawać się zarówno na męża, jak i przyjaciele.

Hanna Balcerzak: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Hani na Instagramie pod nazwą @hania.hotelparadise6. Możemy być pewni, że udział w randkowym show zapewni jej dużą liczbę odbiorców w social mediach.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej