Połącz się z nami

Hanna Balwierczak: [wiek, Hotel Paradise, fotograf, Instagram]

Opisy gwiazd

Hanna Balwierczak: [wiek, Hotel Paradise, fotograf, Instagram]

Hanna Balwierczak to kolejna uczestniczka, która dołączy do mieszkańców ,,Hotelu Paradise’’. Ich poczynania możecie śledzić już od jakiegoś czasu, lecz wszystko wskazuje na to, że nowa dziewczyna wniesie mocny powiew świeżości, co niewątpliwie nie spodoba się wszystkim jej konkurentkom. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej wiadomo i skąd znają ją polskie gwiazdy, koniecznie zerknijcie do artykułu zamieszczonego poniżej!

Hanna Balwierczak: wiek

Z informacji, które można na chwilę obecną znaleźć w sieci, dowiadujemy się, że kobieta o intrygującej urodzie ma 21 lat. Pochodzi z Zabrza, lecz często przemieszcza się po Polsce w celach zawodowych. Nie urywa, że jest kobietą z silnym charakterem. Przyznaje również, że ma wady, jak każdy człowiek. Lubi dominować i rządzić, zawsze chce, aby jej racja była na wierzchu. Zapowiada, że jest prawdziwym wulkanem energii.

Hanna Balwierczak: fotograf

Okazuje się, że Hanna mimo młodego wieku, brnie odważnie w branży fotograficznej. Doskonale czuje się za aparatem, a zdjęcia, którymi może się pochwalić, robią naprawdę duże wrażenie. Podczas swojej kariery pracowała już z największymi gwiazdami polskiego show biznesu. Między innymi była to Natalia Siwiec, Wiktoria Gąsiewska oraz Marta Linkiewicz. Bez dwóch zdań to dla niej duże wyróżnienie, a także cenne doświadczenie, które niewątpliwie zaowocuje w przyszłości.

Hanna Balwierczak: ,,Hotel Paradise’’

,,Hotel Paradise’’ to program, który skradł serca widzów TVN Siedem. Losy uczestników śledzi liczne grono fanów. Po sukcesie pierwszej edycji, stacja zdecydowała się na drugą, którą aktualnie można oglądać na antenie. Warunkiem koniecznym, aby dotrzeć jak najdalej jest bycie w parze. Wszyscy single są zmuszeni do pożegnania się z pozostałymi i malowniczą wsypą Bali. O tym czy Hanna wpadnie w oko któremuś z panów zameldowanych w hotelu, przekonamy się już niebawem!

Hanna Balwierczak: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @hannabalwierczak, gdzie na chwile obecną jej aktywność śledzi ponad 35 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry