Helena Englert: [wiek, rodzice, kariera, chłopak, Instagram]

24 lipca 2020
Przez: : KS

Helena Englert co prawda dopiero zaczyna swoją przygodę z branżą aktorską, ale w sieci nie jest osobą anonimową już od urodzenia. Wszystko dlatego, że jej rodzina ma duże tradycje związane z tym zawodem. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez H e L a (@helena_englert)

Helena Englert: wiek

W sieci możemy znaleźć informację, że rozpoczynająca karierę w branży aktorskiej dziewczyna urodziła się 14 czerwca 2000 roku. W związku z tym, niedawno obchodziła swoje 20. urodziny. Co ciekawe, na studia aktorskie nie wybrała żadnej z polski uczelni. W tym celu udała się specjalnie do Nowego Jorku, aby edukować się na jednym z najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych. Jego absolwentką jest między innymi Angelina Jolie oraz Lady Gaga.

Helena Englert: rodzice

Nie da się ukryć, że Helena odziedziczyła talent razem z genami rodziców. Jej ojcem jest aktor i reżyser Jan Englert, natomiast matką Beata Ścibakówna, do której uroda dziewczyny jest łudząco podobna. Oboje należą do grona cenionych postaci w polskiej branży filmowej. Jeśli córka pójdzie w ich ślady, na co wszystko wskazuje, na pewno czeka ją wielka kariera!

Helena Englert: kariera

Dwudziestolatka ma na swoim koncie już kilka ról w polskich produkcjach. Wystąpiła zarówno w popularnych serialach telewizyjnych, ale także produkcjach filmowych. Między innymi, widzowie mieli okazję oglądać jej grę w ,,Barwach szczęścia’’, ,,Diagnozie’’ oraz ,,Znakach’’ – serialu, który aktualnie możemy znaleźć na platformie Netflix. Oprócz tego, epizodycznie pojawiała się w innych znanych produkcjach, które cieszą się dużą sympatią telewidzów.

Helena Englert: chłopak

Niestety, młoda aktorka nie dzieli się ze swoimi fanami tak prywatnymi aspektami życia. A więc, na próżno szukać informacji na ten temat, nawet na jej profilach w mediach społecznościowych.

Helena Englert: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @helena_englert, a jej aktywność śledzi tam już ponad 23 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej