„Hell’s Kitchen”: To już koniec programu! Kolejna zaskakująca decyzja Miszczaka. Co z Mateuszem Gesslerem?

24 maja 2023
Przez: : W.M.

Niedawno widzowie stacji Polsat mogli oglądać finał najnowszej edycji Hell’s Kitchen, ale jak się okazuje, nie powstanie kolejna edycja programu. Edward Miszczak miał podjąć radykalne kroki. Co dalej z Mateuszem Gesslerem?

Niedawno nowym dyrektorem programowym stacji Polsat został Edward Miszczak, który przez lata związany był z TVN-em.

Po tym, jak Miszczak przeszedł do konkurencyjnej stacji, w Polsacie nastąpiło sporo nieoczekiwanym zmian. Jedną z pierwszych, która była nie lada zaskoczeniem da widzów, było przeniesienie reality-show Love Island. Wyspa miłości na antenę TV4.

Na tym się jednak nie skoczyło. Wyjątkowo głośno było także o odejściu gwiazd, które od lat pracowały na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mowa oczywiście o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego, a ostatnio także i Krzysztofa Krisa Adamskiego, który był choreografem w TTBZ od pierwszej edycji.

Zobacz także: Kris pierwszy raz skomentował wyrzucenie z Polsatu. Nie gryzł się w język.

Nie sposób nie wspomnieć także o głośnym zwolnieniu Katarzyny Dowbor, która przez dziesięć lat była prowadzącą Nasz nowy dom, a także o przesunięciu emisji kolejnej edycji Tańca z gwiazdami.

Okazuje się, że na tym nie koniec zmian w Polsacie, gdyż z anteny znika tym razem kolejny program, który był bardzo lubiany przez widzów – Hell’s Kitchen.

Nie będzie nowej edycji Hell’s Kitchen

Chociaż informacje te nie są jeszcze potwierdzone, według doniesień serwisu Plejada.pl, Edward Miszczak podjął kolejną radykalną decyzję i zrezygnował z realizacji reality-show Hell’s Kitchen.

Zobacz także: FINAŁ „Hell’s Kitchen 8”: Wiemy, kto to wygrał

Przypominamy, że dwie ostatnie edycje prowadzone były przez Mateusza Gesslera, który przeszedł do Polsatu, rezygnując wcześniej ze współpracy ze stacją TVN.

Mateusz Gessler nie powinien martwić się o posadę w telewizji, gdyż Miszczak szykuje dla niego nowy program, który trafić ma na antenę TV4.

„Ruszają nagrania nowego kulinarnego show pod roboczym tytułem „Para do Gara”, który zadebiutuje w #Czwórka już jesienią 2023 roku. Program poprowadzi Mateusz Gessler znany widzom m.in. z programu @hellskitchenpolska
Nie możemy się doczekać
!” – czytamy na profilu TV4

Czy informacje te się potwierdzą? Przekonamy się zapewne niebawem.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej