Połącz się z nami

Heskel Nathaniel: [kim jest?, Weronika Książkiewicz, dzieci]

Opisy gwiazd

Heskel Nathaniel: [kim jest?, Weronika Książkiewicz, dzieci]

Heskel Nathaniel do pewnego czasu nie był związany z polskim show biznesem. Ten fakt szybko zmienił się, kiedy po raz pierwszy pokazał się publicznie ze swoją partnerką Weroniką Książkiewicz. Od tamtego czasu wiele osób szuka w sieci informacji na jego temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie sprawdźcie ten artykuł!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

Heskel Nathaniel: kim jest?

Na chwilę obecną wiadomo, że partner Weroniki Książkiewicz pochodzi z zagranicy i aktualnie nie mieszka ze swoją ukochaną w Polsce. W sieci pojawiły się informacje, że na co dzień mieszka w Niemczech. Prawdopodobnie mężczyzna pochodzi z Izraela, a następnie przeniósł się do Londynu, gdzie ukończył studia, chociaż ani on ani jego druga połówka nie potwierdzili tych informacji. Pojawiają się także informacje, że urodził się w 1962 roku. Jeśli okazałoby się to być prawdą, w tym roku obchodziłby swoje 58. urodziny. Z ich wspólnych zdjęć wynika, że Nathaniel lubi podróżować po świecie.

Heskel Nathaniel: Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz była już raz w związku małżeńskim, a jej ówczesnym partnerem był Krzysztof Latek. Po rozwodzie z nim związała się z kolegą po fachu Markiem Bukowskim, jednakże ich relacja także nie przetrwała próby czasu. Ze swoim obecnym partnerem przez długi czas pozostawali anonimowi i nie potwierdzali swojego romansu. Po raz pierwszy pokazali się publicznie na premierze filmu Mayday, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról.

Heskel Nathaniel: dzieci

W związku z tym, że zarówno Książkiewicz, jak i jej ukochany bardzo dbają o swoją prywatność nie wiadomo prawie nic na temat jego życia prywatnego. To czy był już kiedyś w związku małżeńskim oraz czy doczekał się potomków pozostaje tajemnicą.

Heskel Nathaniel: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie posiada swojego konta na Instagramie. Dotychczas pojawił się tylko raz na fotografiach, które udostępniła jego ukochana.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry