High League 2: karta walk. Wielkie zaskoczenie po pierwszej konferencji!

8 stycznia 2022
Przez: : MC

Rosną emocje po pierwszej konferencji 2. edycji High League. Gala zbliża się wielkimi krokami, a włodarze przedstawili już wszystkich uczestników. Koniecznie zapoznajcie się z kartą walk.

High League

Polacy pokochali walki z udziałem gwiazd, znanych osobowości i influencerów. Tego typu eventy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a liczne grono odbiorców ochoczo śledzi konferencje i oczywiście sam przebieg gali. Jednym z popularniejszych eventów tego typu jest High League, czyli gala MMA organizowana przez Malika Montanę.

Jak do tej pory widzowie byli świadkami jednej gali, która okazała się absolutnym hitem. Przypomnijmy, że podczas walki wieczoru pojedynek stoczyły: Lexi Chaplin i Natsu, która ostatecznie zwyciężyła.

Zobacz także: Fagata wygadała się u Wardęgi – zdradziła z kim zawalczy na High League 2

Już 5 lutego 2022 roku odbędzie się 2. edycja sportowego eventu. Wydarzenie odbędzie się na Tauron Arenie w Krakowie i będzie transmitowane na żywo na platformie należącej do organizatorów. Ponadto zapowiedziano już 3. i 4. edycję show, które odbędą się kolejno 4 czerwca 2022 roku w Gdańsku/Sopocie i 17 września 2022 w Gliwicach.

Pierwsza konferencja i karta walk

5 stycznia odbyła się pierwsza konferencja przed 2. edycją sportowego wydarzenia. Ku zdziwieniu widzów, spotkanie obyło się bez kłótni, dram i agresji. Pełna kultura, spokój i sportowa walka zwyciężyły i trzeba przyznać, że to jedna z nielicznych konferencji, która była nad wyraz spokojna.

Znani są również wszyscy uczestnicy gali. Oto karta walk:

  • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski – Michał Owca WK Owczarz
  • Lexy Chaplin vs Agata Fagata Fąk
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski vs Maciej Big Jack Jarema
  • Norbert Dis Gierczak vs Maciej Zony Zoniuk
  • Piotr czuuX Czupryn vs Piotr Edzio Bylina
  • Alan Alanik Kwieciński vs Denis Bad Boy Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert Dredziasty Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz Super Mario Sobczak
Uczestnicy High League 2

Macie swojego faworyta lub faworytkę?

źródło: Instagram High League

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz