“High League 6”: Karta Walk. Kiedy oglądać i jak wykupić dostęp?

15 marca 2023
Przez: : M.S.

Przez nami 6. gala High League, w której miał wziąć udział Jacek Murański, a także zmarły Mateusz. Kiedy fani freak-fightów będą mieli okazję obejrzeć pierwsze w tym roku widowisko? Zobaczcie, kto pojawi się w oktagonie!

Karta Walk High League 6

Gale typu freak fight cieszą się sporą popularnością, dlatego nie powinien nikogo dziwić fakt, że włodarze poszczególnych federacji decydują się na kolejne odsłony. Poprzednia gala High League 5 odbyła się 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Wówczas podczas walki wieczoru zmierzyły się ze sobą w oktagonie kobiety Natalia “Natsu” Karczmarczyk z Agatą “Fagatą” Fąk. W gali brał także udział zmarły 8 lutego Mateusz Murański, który wówczas stanął do walki z Pawłem Bombą.

Tym razem w oktagonie fani walk freak-fightowych zobaczą pojedynek Lexy Chaplin z Paulina Hornik. Ponadto w klatce stanie Marcin Najman, który miał zawalczyć z Jackiem Murańskim. Ze względu na śmierć Mateusza jego ojciec zrezygnował z tego pojedynku, a zastąpił go Paweł Jóźwiak.

Ponadto w oktagonie zobaczymy także Rogera Salle, męża modelki Karoliny Pisarek, który zmierzy się z bratem Wiktorii Gąsiewskiej- Mateuszem Haribo Gąsiewskim.

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk High League 6:

  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak
  • Dawid „Crazy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Konrad Karwat vs Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz “DaroLew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla

Gdzie oglądać i jak wykupić dostęp do High League 6?

Gala 6. gali High League odbędzie się 18 marca w sobotę w katowickim Spodku i rozpocznie się o godzinie 20. Transmisja High League 6 odbędzie się w systemie PPV. Dostęp do kanału będzie można wykupić na platformie highlive.tv w cenie od 34,99 zł.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej