Połącz się z nami

Himera: [kim jest?, drag queen, kariera, Usłyszcie nas, Instagram]

Opisy gwiazd

Himera: [kim jest?, drag queen, kariera, Usłyszcie nas, Instagram]

Himera to drag queen, którą od pewnego czasu możemy oglądać w telewizji. Nie da się ukryć, że od razu wzbudziła duże zainteresowanie wśród widzów. Trzeba przyznać, że jest bardzo interesującą postacią. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Himera: kim jest?

Drag queen to mężczyźni, którzy podkreślają swoją performatywną osobowość odważnym makijażem, fryzurą oraz strojami. Najczęściej odgrywają ją na scenie. W Himerę wciela się 23-letni mężczyzna. Stanisław pochodzi z Ukrainy, lecz już kiedy skończył 16 lat, zdecydował się opuścić swój kraj. Zanim przyjechał do Polski, przez pewien czas przebywał w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie jest studentem kierunku artystycznego.

Himera: drag queen

Stanisław w jednym z wywiadów przyznał, że od najmłodszych lat czuł wgłębi siebie kobiecość. Zawsze starał się ją w pewien sposób wyrazić. Zdradził nawet, że jako dziecko próbował chodzić w szpilkach oraz zakładał rajstopy na głowę, udając, że są to jego włosy. W pewnym momencie poczuł, że w wersji kobiecej będzie wyglądać naprawdę dobrze. Jego zdaniem, w każdym drzemie cząstka kobiecości, niezależnie od płci.

Himera: kariera

Niewątpliwie, w takim wydaniu na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Jego kariera trwa przeszło 3 lata. Największą frajdę sprawia mu makijaż twarzy. Jego inspiracją i wzorem do naśladowania są zarówno drag queen z Polski, ale także zza granicy.

Himera: ,,Usłyszcie nas!’’

,,Usłyszcie nas!’ to nowy program TTV, który od niedawna został dodany do ramówki. Produkcja na pewno będzie wzbudzała wielkie emocje, ponieważ na scenie zobaczymy naprawdę interesujących bohaterów. Uczestnicy z nietypowymi zdolnościami będą mogli uzyskać od jurorów, ale także prowadzącej Himery wskazówki, jak pracować nas dalsza karierą.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez a Drag Queen (@hieemeras)

Himera: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @hieemeras. Na chwilę obecną, może pochwalić się ponad 13 tysiącami obserwatorów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ra Drag Queen (@hieemeras)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry