Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysztof w końcu potwierdzili, co tak naprawdę ich łączy

basia i Krzysztof potwierdzili, ze sa razem

News

„Hotel Paradise 3”: Basia i Krzysztof w końcu potwierdzili, co tak naprawdę ich łączy

Chociaż doniesienia o tym, że Basia i Krzysztof są razem po programie, pojawiały się od pewnego czasu, dopiero teraz uczestnicy, przyznali, że połączyło ich uczucie.

Finał Hotel Paradise 3

Finał trzeciego sezonu Hotel Paradise już za nami. Dokładnie 3 czerwca po wielu tygodniach śledzenia losów mieszkańców rajskiego hotelu, poznaliśmy zwycięzców reality-show. O wygraną walczyli Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, lecz ostatecznie decyzją pozostałych uczestników programu, zwycięzcami zostali Basia Pędlowska oraz Krystian Ferretti. Podczas finału pierwszy raz w historii polskich edycji uczestnik rozbił kulę. Szybko jednak okazało się, że partner Basi świadomie postanowił podzielić wygraną pomiędzy wszystkich finalistów.

Krótko po emisji finałowego odcinka trzeciej edycji Hotel Paradise wielu widzów czekało na informacje, czy związki, które narodziły się w programie, przetrwały. Ku ogromnemu zaskoczeniu okazało się, że Basia i Krystian po powrocie do Polski próbowali pielęgnować uczucie, które połączyło ich w programie, jednak ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu.

Zobacz także: Dlaczego Basia i Krystian sie rozstali?

Basia i Krzysztof są razem po programie

Gdy okazało się, że związek Basi i Krystiana nie przetrwał, coraz głośniej było o tym, że zwyciężczyni programu związała się z innym uczestnikiem Hotel Paradise. Mimo iż Basia oraz Krzysztof dotychczas nie komentowali tych informacji, doniesienia te potwierdzili w międzyczasie inni mieszkańcy rajskiego hotelu.

W końcu przyszedł czas, w którym Basia i Krzysztof potwierdzili, że są razem. Zwyciężczyni Hotel Paradise opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z Krzysztofem, wyjaśniając, że przyjaźń w ich przypadku niespodziewanie przerodziła się w uczucie.

„Przyjaźń to jest to co Naszą dwójkę połączyło już w Hotelu Paradise.

Przerodziło się to w coś czego całkowicie się nie spodziewaliśmy , wiemy jednak , że chcemy iść razem do przodu i w tym samym kierunku 🔥

Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś kto wie jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu 🤣🥰 w tym wszystkim jednak pozwala na to abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś Kto nie tylko wymaga ale i daje od siebie…

@krzysztof_hotelparadise3 – jesteś osobą, która sprawiła, że na nowo nauczyłam się latać bo nigdy nie podcinasz skrzydeł ale uskrzydlasz.

Cieszę się, że jest to początek naszej historii”– napisała Basia na Instagramie

Na profilu Krzysztofa także pojawił się nowy post, w którym mężczyzną potwierdził, że z Basią łączy go coś więcej niż przyjaźń.

„Najpiękniejsze pary to te, które oprócz miłością darzą się przyjaźnią!

Te, które wygłupiają się, kłócą, żartują, rozmawiają, ale kochają się w sposób, w który nikt na świecie nie może zwątpić.

Miłość to nie tylko czułości. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń…

I od takiej przyjaźni rozpoczęliśmy z @basia.pedlowska_hotelparadise3 naszą wspólną, piękną przygodę” – napisał Krzysztof

Spodziewaliście się, że Basię i Krzysztofa połączy prawdziwa miłość?

źródło: Instagram Basia Pędłowska/Krzysztof Świst

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry